Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiammal egyedul maradtam...

Kisfiammal egyedul maradtam kulfoldon. Ti hazamennetek?

Figyelt kérdés

Itt nincs senki, segitsegem sem. A baba apja nem banna.

Viszont en szeretenem ha talalkoznanak, es itt jobb jovo var ra ( Anglia ), 12 eve elek itt.

Nem tudom mit tegyek !


2016. ápr. 7. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha van munkád meg megélhetésed, akkor maradj ott
2016. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én nem mennék.

de ez a te életed.te tudod,nektek mi lenne a legjobb

2016. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Igaz én még fiatal vagyok,de ha a gyerek helyében lennék,akkor én külföldön szeretnék felnőni.Persze tudom,hogy ott sincs kolbászból a kerítés,de egyre szörnyűbb,ami itt folyik mind az egészségügyben,mind az oktatásban.Ettől függetlenül a nyelvet ugyanúgy megtaníthatod neki,szünetekben meg akkor jön vissza a nagymamához,amikor akar,de inkább legyen az,hogy amikor felnő,akkor magától jön vissza Magyarországra,mint az,hogy mindenképpen szeretne innen lépni,de azt se tudja,hogy merre induljon(kis ország,magyar diplomák nagy részét külföldön nem fogadják el,külföldi iskolák drágák magyar fizetéshez viszonyítva stb..).

Szerintem próbáld ott megoldani.Esetleg ha olyan a viszony a volt anyósodékkal,akkor ő is vigyázhatna a kicsire,vagy keress egy jó bébiszittert.Hidd el kint sokkal többet tudsz neki adni még segítség nélkül is.

2016. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kattyi válasza:
Enis angliaba ellek.A helyedben nem mennek haza,nem egyszeru de meglehet oldani.Gondolom az apja azert neha vigyazna ra
2016. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te mit szeretnél? Miért akarsz hazamenni? Ez nagyon nem mindegy. Munkát találnál? Barátok vannak otthon/kint?

Ott éljetek, ahol te jól érzed magad (és persze ahol el tudod látni), mert ez lesz a leginkább kihatással a gyerekre.

2016. ápr. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kint elek , de ha választanom kene meradnek itt ahol vagyok, nehéz tudom. :(
2017. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!