Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vettetek játszószőnyeget?...

Ti vettetek játszószőnyeget? Fontos, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy fontos-e, hogy legyen játszószőnyeg. Nem akarok minden felesleges dolgot összevásárolni. Nektek van? Hasznos, jó hogy van?
2016. ápr. 11. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt és jól el volt vele a gyerekünk. Biztos megoldható anélkül is, szerintem hasznos.
2016. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Mi nem vettünk, teljesen feleslegesnek tartottuk.
2016. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

2 hónapos korában vettem ,a csüngő színes játékok a feje fölött nagyon tetszettek neki, akár órákat is el volt vele, addig én megcsinálták a dolgomat...

Most 5 hónapos már at fordul és hason szeret lenni, most a szőnyeg része érdekli, a színes állatok nagyon tetszenek neki

Én hasznosnak tartom jó hogy van. Ha megunjatok majd tovább adod.

2016. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk és nagyon szerette a fiam. Persze nem létszükséglet, de ennél sokkal feleslegesebb dolgok is vannak. Nálunk például a pihenőszék volt kidobott pénz, amire sokan esküsznek, úgyhogy babafüggő a dolog.
2016. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem van mert örököltük de nem szerette a lányom. Akitől örököltük annak meg imádta a gyereke napi 2-3 órát simán eljátszott alatta.


két okból hasznos: egyrészt meleg, nem fázik fel rajta. másrészt ugye felette a hidak, azon a játékok, jól átmozgatják a babát ha már tud értük nyúlni, nem kell neki tartani őket, erősödik közbe keze lába.

Baba függő fogja e szeretni. mi 3500 Ft-ért vettünk egy használtan, szinte új volt, ennyit megért akkor is ha nem használtuk, nem volt pénz érte és szerintem legalább ennyiért el is tudom majd adni.


esetleg vehetsz habtapit, az is jó meleg, szórakoztató későbbiekben, mint puzzle, és nagyon jó a kialakítása, segíti hogy a baba könnyen kússzon forogjon rajta...de a hidakat a lógatott játékokkal nem helyettesíti.

2016. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vettünk. Zenélő forgót viszont igen de a babámat könnyű volt túlingerelni vele így úgy gondoltam felesleges lenne a játszószőnyeg is, mint végül a zenélő forgó lett.
2016. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfuggo.

Nekunk volt, es 2-3 honapos koratol 8 honapos koraig naponta ORAKAT eljatszott a jatszoszonyegen. Legjobb dolog amit vehettunk.

2016. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vettem. Volt mintás takarónk, és rengeteg játékunk. Tetőtérben lakunk, a gerendáról lelógattam egy színes szalagot, azon is cserélgettem a csörgöket, játékokat.
2016. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létszükséglet. Amíg pici, addig az ágyra is le lehet tenni, amikor nagyobb, vagy a földön mászik, vagy beteheted járókába. Mi kaptunk egyet, de furcsa volt nekem, hogy egy vékony textilrétegre tettem le a gyereket a földre. Neki egyébként tetszett, szép színes volt.
2016. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!