Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennek a reklámnak a végén...

Ennek a reklámnak a végén szerintetek tényleg megvárták, hogy pelus nélkül pisiljen a baba, vagy valami trükköt alkalmaztak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=K5T0NX6LzhY


80-as évekbeli, tehát még nemigazán voltak számítógépes trükkök.


2010. ápr. 6. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A babakat ha kicsomagolod a pelenkabol,altalaban parperc és pisilnek:)De igen,megvartak,biztos nem kellett fél napot varni rà:):)
2010. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem a baba pisil. Ezt meg lehet csinálni egy vékony csővel. Nem hiszem, hogy ilyen erőteljesen pisil egy ekkora gyerek. Bár nekem lányom van, nem tudom a fiúk mire képesek.
2010. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen sugárban ekkora baba, ennyit nem pisil!Ki van zárva!

Szerintem az asztal mögött guggolt valaki, aki mondjuk fecskendőből spriccelt.

(O)

2010. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 6 hónapos, kb. mint a képen levő baba, de az én fiam még sosem pisilt ilyen intenzitással. Szóval biztos, hogy valami trükköt alkalmaztak.
2010. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!ÁÁÁÁÁ!Szerintem nagyon látszik,hogy nem a baba pisil!Más szögből érkezik a sugár,a hasa irányából.Szóval trükköztek.:)
2010. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem a baba pisil a reklámba. :D Fiam van, és még sose pisilt ilyen nagy ívben. Pedig már 18 hónapos.
2010. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a kiskölyök bal lába mellett jön a "pisi":)))) ahogy mocorog tisztán látni:))))))))

amúgy a reklám tök klassz:)

2010. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 70-es évek végén készülhetett :))) Azért akkor is voltak trükkök, csak nem számítógépesek :) Biztos, hogy nem a baba pisil, inkább az asztal mögül egy ember vagy valami szerkezet locsol.
2010. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 fotucsok ***** válasza:
szerintem egyértelmű, hogy nem a baba pisil. Nem is onnan jön a sugár, ahonnan kellene.
2010. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2szer megnéztem.Nem a baba pisilt 100% látszik h nem is a kukijából jön hanem valami kis vékony csőből!
2010. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!