Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnának azok az anyukák...

Írnának azok az anyukák akiknek tényleg későn /15 hónap után/ kezdett el önállóan járni a babájuk?

Figyelt kérdés

Mikor tette meg az első önálló lépést?

Mi sokat sétálunk kézenfogva, úgy is hogy csak az egyik kezemet fogja, de még annyira labilisan megy. Ebből nem lesz egyhamar önálló menés....

Mikortól kezdjek el aggódni. Most még betudom annak, hogy lustika. :)


2010. ápr. 6. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A 15 hónap egyáltalán nem késő.

És ne erőltesd.

Ne vezesd kézenfogva egyáltalán, mert az csak ront a helyzeten. Egyedül fogja megtanulni, nem úgy, hogy vezetgeted, ha még nem érett rá a teste.

Aggódni még nagyon sokára kell csak, úgyhogy ne erőltesd.

2010. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ismerős csemete most 17 és kézen fogva hajlandó csak menni, nem sokkal előbb kezdett lépegetni

18 hónaposról is hallottam

....ne aggódj! pillanatok alatt ráéreznek!!! esetleg vehetsz neki bébitaxit, azt szívesen tologatta a kisfiam maga előtt.....

2010. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18 hónaposan kezdtem el járni.


Most 32 éves vagyok, a Magas-Tátrába járok hegyet mászni, és van 2 diplomám. Ezt csak azért írom le ide, hogy ne aggdódj, a gyermeked nem visszamaradott! Minden gyereknek megvan a maga tempója. A tiédnek lehet, hogy lassabb, mint a többinek a játszótéren, de be fogja hozni.

2010. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem neki, szeret sétálni, Ő kéri mindig a kezemet. Ha már megunta akkor feljön az ölembe.

Még nem aggódom, de természetesen örülnék ha már egyedül menne. :)

2010. ápr. 6. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:

a 3as tetszett!!!!

igen, nem kell erőltetni, és kézen fogni sem.

a türelmetlen és hasonlítgató, pánikoltató rokonokat meg állítsd le.

2013. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!