Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a babája előbb állt fel kapaszkodva, mint hogy másszon?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hó 2 hetes, két hónapja kúszik, most már csak váltott mozgással, magától még nem ült fel, ha felültetjük, úgy marad, de van, hogy kibillen az egyensúlyából és eldől. Egy hete ritkán látom, hogy néhány lépést tesz mászva. Viszont most már 2 hete, hogy kedvenc szórakozása, hogy minden lehetséges helyen feláll, és ha nem ültetem le, képes 5 percig is örülni magának. Sajnos lehetetlenség folyton a sarkában lenni, ha tehetem, ott vagyok persze. Volt ilyen baba itt? Hogyan alakult a mozgásfejlődése? Kell aggódni, fejleszteni?

#ülés #mászás #kúszás #kapaszkodva áll
2016. ápr. 14. 08:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én ilyet még nem hallottam sosem, hogy akadályozzuk meg, hogy felálljon, hátha akkor mászik... Hagyd állni szegényt, hadd örüljön magának. Meg örülj neki te is inkább! :)
2016. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!