Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódnál? tegnap kislányom (...

Aggódnál? tegnap kislányom ( 10 hós ) a lázmérő tokjával játszott, és később vettem észre, hogy eltört és hiányzik belőle egy fél centis darab. Nem tudom régebben tört-e el.

Figyelt kérdés
Megijedtem, hogy esetleg lenyelhette, felhívtam az ügyeletet és azt mondták elvileg kiürül, figyeljem, ők nem tudják megnézni. Ma kakilt de nem volt benne.
2010. ápr. 6. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
a lányom is sok mindent bevett a szájába, és nem nyelte le. egy idő után kiköpte. ami nem olyan, ált nem szoktá k lenyelni. szerintem ne aggódj.
2010. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éve nyelt le egy egyforintost 1 évesen. 1 Hét után kakilta ki, mondjuk a mi történetünkben az volt a "szép", hogy még aznap bevittük a kórházba, ahol a röntgen eredményre 4 órát kellett várni, mialatt elkapta a ROTA-t, ami miatt 3 nap múlva visszakerültünk a kórházba 1 hétre. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy 1 hétig fosott a fiam, tehát lehet ezért jött ki ilyen lassan. De ha hány a kislányod, irány a kórház, mert akkor megakadt valahol. De ne aggódj, szerintem simán kijön.
2010. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos,nekem nem rég a macit ette meg. Vidd be a gyerekambulanciára,mi azt tettük. Megröngenezték,és ultrahangozták. Ügyeletet hívtam én is elöször és ugyanezt mondták,mint neked,ott tényleg nem sok mindent tudnak tenni.

De menj inkább biztosra.

2010. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem nem lesz nagy baj, ha lenyelte is, bízom benne, hogy kijön. Ha nem lesz semmi tünete nem vihetem uhra mert azt mondták ha nem biztos hogy lenyelte akkor ne vigyem.
2010. ápr. 6. 14:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és várok még "tapasztalatokat", ha valakivel történt még hasonló.
2010. ápr. 6. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nővérem kislánya lenyelte a fésű egyik fogát,addig rágcsálta.Volt uh,de mást nem tudtak tenni.Pár nap mulva "meglett".A te babád nem is biztos,hogy lenyelte,egy olyan műanygot,hogy kiharapjon egy felnőttnek is feladná a leckét.
2010. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!