Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért virgonc, és miért lóg a...

Miért virgonc, és miért lóg a mellemen egész éjjel 6 hetes babám?

Figyelt kérdés
Mire aludnék mindig van valami baja.
2008. szept. 23. 04:52
 1/6 anonim ***** válasza:
az a "baja" már ha az baj.... hogy a köelségedre vágyik, nyugtatja magát és azétz eszik is.
2008. szept. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Az is lehetséges, hogy a tejed nem elég tápláló neki és csak rövid időre, vagy semennyire sem tud igazán jól lakni, hogy a pociját elnyomja és aludjon egy jót. A sok tej még lehet vizes is nagyon.
2008. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne ijedj meg a 2. válaszoló válaszától!!! Mi lassan 4 hónaposak vagyunk és mikor pár hetes volt az én babám is éjjel-nappal a cicimen akart lógni(lógott is). Aztán következett (kb 2 hónaposan) egy olyan időszak, hogy este 9-reggel 6ig végig aludta az éjszakát. Sajnos 1-2 hete ismét éjjel is eszik, de úgy hogy egész éjjel cicin lóg, mert ha nincs a szájában, akkor felébred és sír, így egész éjjel eszik! Tudom, hogy ez nem jó, mert megszokja, de nem igazán tudok vele mit csinálni. Teát, cumis üveget, poharat sajna nem fogadja el sehogyan sem, ezért kénytelenek vagyunk cicizni. Azt nem akarom, h egész éjjel sírjon...
2008. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
cumit miért nem adsz neki? ....én inkább adnék neki minthogy egész éjjel cicin legyen. az neked is fársztó meg a babának is, nem?
2008. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Cumit én pl nem tudok eki adni, mert öklendezik tőle és nem igazán tudja, h mire is való az a "izé" a szájában....
2008. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem alszik túl sokat napközben? 6 hetesen kb. 4 órát kellene aludnia napközben.
2008. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!