Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha elalszik a...

Mit csináljak ha elalszik a mellemen szoptatás közben a gyerek?

Figyelt kérdés
Ébreszem fel és böfiztessem meg, vagy hadjam tovább aludni? Mennyi ideig próbálkozzak a büfiztetéssel? Mik a legjobb módszerek rá? 1 hetes kisfiú anyukája
2011. ápr. 3. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ha óvatosan teszed a válladra,nem fog felébredni...de büfizni se.az enyém legalábbis,ha így bealudt kaja közben,nem büfizett utána,csak aludt:)én letettem óvatosan
2011. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig a vállamra tettem 5-10percre, és sétáltam vele, és a mozgásól szépen feljött a levegő!
2011. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kisnita ***** válasza:

Ha jól van mellre téve nem nyel levegőt vagyis nem büfizik. Ha bukós a baba akkor a hátára fektesd úgy, hogy a kis feje oldalt legyen, tegyél alá egy textil pelust, hogy ha jön vissza a kaja arra menjen.

Az én fiam soha nem büfizett, nem is büfiztettem soha. Kérd meg a védőnődet, hogy mutassa meg, hogy hogy kell úgy mellre tenni a babát, hogy ne nyeljen levegőt. Így sokkal jobb lesz neked is mert nem kell büfiztetni meg neki is mert nem nyel levegőt, ezzel megelőzhető, hogy fájjon a hasa a levegőtől.

2011. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!