Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok két hónapos...

A ti babátok két hónapos korában nézegette a kezét?

Figyelt kérdés
Tőlem a védőnő kérdezte, de azt, hogy a kisfiam csak a kezét nézegesse,olyat nem láttam még tőle. Olyat csinál, hogy ha tetszik neki egy dolog akkor zárt öklével nyúl felé, és élvezi hogy ütögetheti, simogatja, közben persze nagyon figyeli a kiszemelt dolgot, és a kezét is (többnyire még "beszélget" is neki, vagy mosolyog)), de hogy csak a kezét nézze, olyat egyik gyerekemnél sem láttam. Ez baj?
2016. ápr. 15. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nála kimaradt az a több perces bámészkodás. Nem csak 2 hónaposan, amúgy is. Néha ránézett aztán nem is érdekelte tovább. Ezt is kicsit később, talán olyan 2,5 hónapos korában.
2016. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy ilyenkor csendben bámészkodnak percekig, hát ilyet sem csinált egyik gyerekem sem, ha nem érdeklik a játékok, akkor ordít, vagy alszik, de sosem bámészkodik.
2016. ápr. 15. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, pedig az enyém lefoglalta magát 15-20 percre is akár de valahogy a keze nem érdekelte különösebben.

Viszont a lábával elvan. :D (nyilván nem 2 hónapos korra gondolok de a keze után azt hittem az se fogja érdekelni.)

2016. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, sőt kb. 1 hónapja kezdte el úgy igazán, pedig most 6 hónapos.

Ő még 6-8 hetesen a tárgyakat sem akarta mindig követni, így paramami, vagyis én, elvittem szemészhez. Minden rendben volt, rá két napra elkezdett "követni"! :) Szóval nyugi, bőven rá is ér még, meg,ahogy írta az első válaszoló nem minden gyerek csinálja.

2016. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!