Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 36 hétre született ( 3 kg)...

36 hétre született ( 3 kg) született baba fejlődésében is figyelembe kell venni azt az 1 hónapot, amivel hamarabb jött?

Figyelt kérdés
Tehát lehetnek dolgok, amiket egy kicsit később csinál? gondolom az idegrendszeri fejletlenség miatt!?
2016. ápr. 15. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az en fiam pont 36+0 hètre jött, pont 3 kilóval.. én nem vettem figyelembe,az orvosok se kezeltek szuleteskor maskent mint az idöre jött babakat. Sehol nem szamitott h 1 honappal elobb jott.
2016. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35. Hétre született a fiam, nála figyelembe vették de csak az elején ,mivel 6 hónaposan már mászott, lényegtelen volt ha korrigál téletkora mennyi mert szépen fejlődött. Ő is 3000graam és 52cm volt!
2016. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor az én kisfiam le van maradva? ( Mintha verseny lenne a fejlődés) 2 hónapos. Most kezdi a hangját felfedezni, Nagyokat mosolyog, sokat mozog, de még nem fordul oldalra. a kezével szívesen érinti a neki tetsző dolgokat, zárt öklével ütögeti, de nem nézegeti a kezeit. Hason alszik, de nem igazán emelgeti a fejét(csak ha sír), de függőleges helyzetben szépen tartja. Hasfájás miatt rengeteget sír, pedig van gyógyszerünk.
2016. ápr. 15. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Az idore szuletett lanyom 4 honaposan fordult at. Boven raer meg.
2016. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 hónaposnak nem kell oldalra fordulnia. Az enyém 3 hónapos korban kezdett el egyáltalán próbálkozni pedig 5 hónapos kora előtt már ment hasról hátra is és vissza is. Szóval nagyon nem volt elkésve. De szerintem az a nagyon ritka, amikor egy 2 hónapos az oldalára tud fordulni.

A kezeit nem is bámulta sose. Ránézett 2 pillanatra is annyi, sose töltött perceket a bámulásával.

Semmi baj nincs a babáddal!

A hasfájást pedig az idő megoldja, ha más nem. 3-4 hónaposan a legtöbb baba kinövi.

2016. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!