Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossátok a baba fogát?

Mivel mossátok a baba fogát?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy gézlapot az ujj köre csavarni elég és átdörzsölni vele az ínyét és a fogait. Én így kezdtem el. Más is így csinálja eleinte? Ujjra húzható fogkefét mikortól használtok? És fogkrémet? Nemrég tört át az első 2 fogacska.
2016. ápr. 16. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Textil pelenkát tekertem az ujjamra, és azzal tisztítottam. Nem kentem rá semmi fogkrémet.


Üdv.

2016. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rögtön mam-os fogkefével kezdtem. És gabi fogkrémmel. Na azt hamar lecseréltem. Most elmex fogkrém és fogkefével mosom.
2016. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nenedent baby fogkrém és fogkefe, ami ujjra húzható.
2016. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én elmex fogkefével kezdtem és elmex fogkrémmel. bár a gyogyszertárban a holgy mondta, hogy 3 éves koráig nyugodtan hanyagolhatjuk a fogkrémet. (de egy leheletnyit azért csak teszunk rá neki)
2016. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az elmex fluoridos, nem a legjobb olyannak aki még nem tudja kikopni. nenedent. de 2 eves kor alatt teljesen felesleges a fogkrem, mert a szaj ontisztul. a lepedeket viszont erdemes ledorzsolni ha mar hozzataplalt a babam, emiatt es a szokas bevezetese miatt is elo lehet venni a fogkefet mar 6 honapos kor.korul.

a lanyom fogait kezdetben a szilikonos fogkefevel tisztitottam (vizzel) majd 1,5 evesen tertunk ra a fogkefere ( mivel 14 hosan bujt ki az elso foga addig nem is nagyon vol mit pucolni) de még mindig csak vizet hasznalunk, 2 eves koraban kezdjuk a nenedentet.

2016. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 foga van, Mam fogkefet es fluoridmentes fogkremet hasznalunk
2016. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 17. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!