Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a kisbabámnak, ha...

Lehet baja a kisbabámnak, ha sokat beüti a fejét?

Figyelt kérdés
Ma már 4* esett el úgy, hogy pont a fejét ütötte be. 8 hónapos, most akar felállni, folyamatosan próbálkozik, de olyan szerencsétlenül esik, hogy mindig a buksija koppan. Sír egy kicsit, megvigasztalom, leteszem mászni, egy pillanatra nem figyelek oda és már megint kapaszkodik valamibe és próbálja felhúzni magát aminek esés a vége...
2008. szept. 23. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem különösebb baja nem lesz, a babák így vannak kitallva. Túlélnek olyan eséseket, amiről azt gondolná az ember hogy fel sem kelnek utána:-)

Nem nagyon tudod megakadályozni se azt, hogy elessen, se azt, hogy hogyan essen, persze bizonyos keretek között.

Rugalmasabbak ők, mint azt gondolnánk:-)

2008. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 6 hónaposan csinálta ugyan ezt, ő is mindíg a fejét ütötte. 1-2 hét alatt megtanult esni, azóta nincs baja. Szépen lehuppan a popsijára, azon meg úgyis pelus van.

Szóval majd a tiéd is szépen megtanulja, türelem.

2008. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkoztam azon, hogy teszek puha takarót mindenhová, ahol próbálkozik, de akkor sohasem tanul meg esni, mert nem fáj..., kiborító ez az időszak, remélem gyorsan túl leszünk rajta.
2008. szept. 23. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom. Csak akkor kell nagyon megijedni ha valami élesbe veri be és nyoma van. Addig míg csak koppan elég ha megvigasztalod. Tanul járni, állni és esni. Ilyen volt az én első kisfiam, de a második is most kezdi:)))
2008. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!