Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is megy át úgy a zebrán,...

Más is megy át úgy a zebrán, hogy a babakocsit inkább húzza maga után? Ebben a kisvárosban, ahol lakunk, nincs zebra és inkább engem üssenek el, mint, hogy a gyerek repüljön ki a babakocsiból.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Csak akkor utheti el, ha magad elott tolod?
2016. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez igen értelmetlen dolog, márcsak azért is, mert ha téged eltünek, akkor a gyerek is röpül kocsival együtt, viszont úgy, hogy mögötted van, sokkal kevésbé tudod figyelni, hogy mi történik vele.
2016. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Csak akkor indulok el, ha biztos vagyok benne, hogy megálltak.


Egyébként engem kiskoromban elütöttek, ezért van ez a fóbiám.

2016. ápr. 17. 18:37
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Írod, hogy akkor indulsz el csak, amikor tuti megállnak, akkor pláne nem érdemes magad után húzni, hisz így megoszlik a figyelmed (előre és hátra is összpontosítanod kell), és még nagyobb a veszély.
2016. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
H.ülyeség. Nem is értem, ha előtted van a babakocsi, akkor nem várod meg, amíg megállnak vagy lelassítanak?
2016. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ok, mindegy, kérdés lezárva.
2016. ápr. 17. 18:44
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
És ha elérsz a zebra feléig, és pont a másik irányból indulnak el? Ugyanolyan esélye van annak, hogy elütik a babakocsit így is, sőt mivel figyelned kell előre és hátra is, még rosszabb.
2016. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Én nem is zebrán, inkább kapuknál félek egy kicsit, a babakocsit tolva nem látok olyan hamar be, mint ha elől mennék. Erősen fülelek és rendesen előrehajolok is. Jobb esetben a férjem is tud velünk jönni attól függ hogy dolgozik akkor előremegy zebrán is. Szóval értem a félelmedet, de azért nem tolnám magam után a babakocsit, szerintem sem biztonságosabb.
2016. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ti nem értitek a kérdezőt.


Az én babakocsim tolókarral mindennel kb 1,5 m hosszú. A parkoló kocsik magasabbak ìgy az autóban ülő sofőr joggal hiszi,hogy még àtfér előttem,mert én cirka 2 m-re vagyok a zebràtól,csakhogyire odaérne a babakocsit pont kitoltam elé. Főleg ha a sebességet sem tartja.


A lényeg,én nem tolom vagy húzom,hanem mellette megyek,oldalt fogom és úgy megyek àt a zebràn vele,főleg ahol parkoló autók közül kell az úttestre lépni.

2016. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
én is jártam úgy, hogy egy autó megállt, mentem át, a belő sávban tőlem 40cm-re meg elhúzott egy másik.. na most, ha előttem van egy babakocsi, azt simán elviszi. Teljesen megértem a kérdezőt.
2016. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!