Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legideálisabb kor...

Melyik a legideálisabb kor apává válni?

Figyelt kérdés
Szerintem 30. Szerintetek?

2016. ápr. 9. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ez pasifüggő, valaki 20 evesen érett, valaki 40 évesen is gyerek.a lányom apja, most 35 eves, és ugyanolyan hlye s*gg, mint 20 évesen megismertem..semmit nem változott.már nem vagyunk együtt rég.
2016. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pasifüggő IS.

lehet tud komoly lenni egy 20-on éves, viszont nagyobb a valószínűsége, hogy meggondolja magát később, mìg egy idősebb már mashogy fog gyerekvállalásrol döntést hozni, nem csupán a szerelem hevében és a meggondolásnak is kisebb az esélye, mert érte már annyi tapasztalat, hogy reálisabban látja megéri e bármit feladni.


Viszont a férfiak nagy százakéka 30 évesen is 20 éves szinten marad agyilag...ahogy első is írta


Szóval matematikailag is megsaccolhato hogy kb a kor az utolso amit a pasiban nézni kell ha gy.vállalás a téma.

2016. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a férfi lélekben megérik rá.

Én ismerek szuper 24 éves, és csapnivaló 39 éves apát is......

Ez értettség, neveltetés, és a társ kérdése is.

2016. ápr. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szerinted létezik fixen egy ilyen kor, ami minden férfire igaz... nagyon nem vagy még érett!


Az összes nőre se igaz, hogy megérett a gyerekre 30 évesen, hát még a férfiakra...

2016. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok nagyon általánositani de a férfiak meg inkább 35 körül a legtöbb szerintem.
2016. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30. igen :)
2016. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!