Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám kaksija miért...

6 hetes babám kaksija miért zöld, zöldes árnyalatú, sűrű krémes állagú? Norális ez?

Figyelt kérdés

Babám kizárólag anyatejet eszik minimum 2,5 óránként, de általában ritkábban egyszerre 1 ciciből. Egy szopi kb 10-15 perc nála. Biogaia-t kap egy hete hasfájásra. Múlt pénteken zöld krémes állagút kakilt, úgy hogy előtte mindig sárgásbarnás kisé túrós volt, majd 2 napig semmi(mindeközben jó büdiket pukizott), most megint egy hatalmas adag zöldes kenőcsös állagú kaki jött. Miért lehet ez? Védőnőmet nem tudom kérdezni mert egy idióta, gyerekorvos nincs.

Köszi


2016. ápr. 18. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Parancsolj, itt az összes lehetséges ok. Google a barátom.


[link]

2016. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb ok,hogy többet szopik,mint amennyit rendesen meg tud emészteni.De a védőnőm azt mondta,ha nagyobb mennyiségű édeset fogyaszt az anyuka,az is okozhatja.
2016. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te késöbb írtad ki a kérdést nekem meg nem válaszolnak :/
2016. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi segítséget. A google nekem is a bartom, de kíváncsi voltam hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a dologgal kapcsolatban.
2016. ápr. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!