Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lila szín lányos, fiús,...

A lila szín lányos, fiús, vagy uniszex szerinted? Lila babakocsiban, vagy hordozókendőben vinnéd a fiad?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát, szerintem határeset a lányos/unisex között.

Direktbe nem vennék a fiamnak lilát, viszont ha kapunk valamit, akkor lehet ráadnám. Bár árnyalattól is függ. (sötétlila simán belefér, a világos, ami inkább rózsasszínes, az nekem már nem)

2016. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lila elég tág fogalom, a kékeslila lehet fiús, a rózsaszínes lila vaszont inkább lányos.


Én személy szerint semmilyen lilát nem vennék, mert nekem nem tetszik ez a szín.

De ha neked tetszik, akkor használd ezt, ettöl semmi baja sem lesz a gyereknek. HA valakinek kifogása van ez ellen, az az ö magánügye - mindenkinek úgysem fog semmmilyen kocsi megfelelni.

2016. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Inkább lányos.

De a babakocsi, hordozó színe szerintem leginkább az "anyukának szól", neki mi tetszik, a gyereket doszt nem érdekli, legalábbis az első évben biztos nem.


A lila nem igazán a színem, de ha kaptunk volna egy remek kocsit ilyen színben, simán tologattam volna benne a fiamat is (mondjuk lányom van).

2016. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen, lila hordozókendőben vinném. Bár attól is függ, hogy milyen lila.


Úgy gondolom, hogy a hordozókendőt, csak bután tudom megfogalmazni, de azt az anya hordja, tehát az ő ruhatárához kell passzolnia.


A babakocsi számomra már más kérdés, ott nekem már jobban dominál a gyerek neme:)


Úgyhogy babakocsiban talán nem, bár el tudom képzelni a fiús lila kocsit, abban azért vinném.


Nekem az uniszex szín a piros (ilyen babakocsink lesz valószínűleg, a citrom- és narancssárga valamint a neonzöld. Hordozókendőből egy lilát néztem ki amúgy:) A babánk nemét még nem tudom.

2016. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Babakocsiból nem vennék fiúnak lilát, de kendőből simán. Főleg, ha sötétebb és átmenetes v szivárvány.
2016. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Számomra unisex, bár az árnyalattól is függ. A sötétlila mindenképpen jó fiúnak és lánynak is szerintem.
2016. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sötétlila cuccai vannak simán a kisfiunknak, bár minket ez a nem dolog amúgy se annyira izgat. gyerek és kész.:)
2016. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a lila hideg árnyalatai lehetnek fiúsak. 1-2 ilyen pólója volt/van is a fiamnak.

lila babakocsit nem vettem volna neki, de ha az lett volna (mondjuk lány nagytesó miatt), nem biztos, hogy lecserélem.

lila kendő pedig... hát, azt gondolom, a kendő anyukát öltözteti, nem a gyereket, szóval akár rózsaszínbe is beletenném, ha nekem az tetszik, és a rajtam lévő ruhához az megy.

2016. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
szerintem minden szín unisex. fiunk lesz, de simán vennék lila kendőt/babakocsit, akár rózsaszínt is ha az tetszik nekem. egy babának teljesen mindegy, hogy milyen színű kocsiban/kendőben/ruhában stb van.
2016. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!