Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket lehet vásárolni egy...

Miket lehet vásárolni egy babának amig nem tudni a nemét?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Unisex ruhácskákat, kiságyat, pelenkázót, kiskádat... szerintem nagyjából mindent :) kivéve akkor, ha mondjuk mindenből rózsaszínt szeretnél, ha kislány, akkor nyilván várni kell :))))
2015. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi semleges színűt. Bútort, babakocsit, autós ülést...
2015. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sárga színű ruhaneműt:)
2015. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

bodykat, zoknikat (unisex), kádat, kiságyat, cumisüvegeket, cumikat, sterilizálót, bébi őrt, törülközőt, overált, babakocsit, baba ollót, steril olajat, vízhőmérőt, pelenkázót, pelenkázó matracot, pelenkát, autóshordozót, etetőszéket, sapkát, köröm kesztyűt, textil pelust, csörgő-zörgő játékokat, nyilván mindenől is unisexet, de én amúgy is az unisex dolgokat favorizálom, mert olyan gyorsan kinövik a dolgokat, hogy szinte vétek, ha az ember már másra nem adhatja rá :) így meg legalább meg van az esélye hogy a tesónak jó lesz..

tehát kb mindent megvehetettek max a kardigánok, szoknyácskák, nadrágok maradjanak utoljára.

2015. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Szoknyát addig nem adnék gyerekre, amíg nem tud stabilan járni. Addig csak akadályozza a mozgásban.


Amúgy nem értem ezt a színmániát. A lányom hord kéket is elég sokat, mert megy a szeméhez és talpig rózsaszínben is nézték már fiúnak. Ő meg úgyse tanulta még meg a színek kulturális jelentését, neki tökmindegy, hogy mije milyen színű.

2015. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Bármit, ugyanis a babák még nem szexisták. Az ilyen társadalmilag mesterségesen kreált állatságokat, mint hogy nemek szerint milyen színű meg milyen fazonú ruhákat SZABAD hordani, csak később tanulják meg a baromi okos felnőttektől.

Így lesz belőlük is olyan baromi okos felnőtt.

2015. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Julie S ***** válasza:
Szoknyan kivul barmit. :) Az viszont a totyogos korig ugysem kell meg.
2015. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában már a 20. hét előtt meg tudják mondani a nemét. Én ilyen korán még nem vettem semmit. Az utolsó 2-3 hónapban elég beszerezni a dolgokat. Vagy meglepit szeretnétek a szülőszobán? Akkor úgy csináld ahogy az előttem szólok írták.
2015. márc. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!