Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes kisbabám egyáltalán...

2 hetes kisbabám egyáltalán nem alszik, a szeles időjárás lehet ennyire hatással rá?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel 10től este 10ig ment ez,hétfőn délelőtt, tegnap este fél 8tól éjjel 2ig, ma délelőtt 11 óta tart. Nem alszik max párszor 10 percet ha sikerül aludnia,nyűgös állandóan cicizne,de egy idő után azon is csak nyűglödik,kiköpi de kéri újra. Ha lerakom sír folyamatosan cicin vagy ölbe van. Eléggé fárasztó, nem tudok tőle mozdulni se,de leginkább az aggaszt, hogy mitől lehet ilyen,mert alapból eddig nagyon jó alvó volt kimondottan nyugis baba. Pisi,kaki van,a védőnő a vasárnapi napra azt mondta a szél miatt lehetett,tényleg ennyire hatással lehet rá? :( Tegnap töltötte a 2 hetet
2016. ápr. 20. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden rendben, nyugi :) Front simán csinál ilyesmit, majd később a fogzás is, hasfájás...stb.
2016. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen hathat rá a front így :)

Nálunk nyári baba van a lehűlések alatt mindig nyűgös volt, olyan egész nap bújós. Én akkor kezdtem hurcizni hogy azért tudjak mellette valamit csinálni :)

2016. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén 2 hetesem nyűgös vagy 2 napja, elkezdődött a hasfájás nálunk, ezért nehezebben alszik, mint eddig, a fáradtság miatt meg a cicin is nyüglődik. Nálunk bevált a cumi, ha éhség a baja kiköpi, de ha csak álmos jól elalszik vele.
2016. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó alvó nézelődő babám egy szeles/frontos nap miatt csak a mellkasomon volt hajlandó aludni 2-3 hetesen. Én azt hittem lehetetlen, hogy front meg szél okozna ilyet. Majd ahogy elment a front elmúlt ez nála.

De a mai napig kihívás néha az altatás, gyakran nem találok más okot az időjáráson kívül.

Egyébként ezekben a napokban se igazán alszik valami sokat magához képest de újszülöttként feltűnőbb volt még ez nála, mint most 7 hónaposan. Nálunk is fúj a szél rendesen napok óta.

2016. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!