Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló kiütés babáján?

Figyelt kérdés

5 hetes kisbabám arcán és mellkasán piros foltos kiütés jött ki. Voltunk orvosnál azt mondta nem tejkiutes adott valami kenőcsöt, illetve másik tápszert írt ki (csak pótlásnak kapja). Ennyi,sokat nem tudtam meg a dokitól.

Az öblítő,mososzer nem lehet mivel csak az arcán és mellkasán van. Úgy aggódom, mi lehet ez??



2016. ápr. 22. 08:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2016. ápr. 22. 08:22
 2/16 A kérdező kommentje:

[link]


Talán így jó

2016. ápr. 22. 08:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez tejkiütés. Tápszertől és anyatejtől is kijöhet. A mi gyerekorvosunk szteroidos krémet akart adni rá, inkább túrtam a netet egy darabig: weleda arckrém. Figyelj rá, h az arckrém legyen és ne a testápoló. 3 nap alatt teljesen eltünteti.
2016. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is azt gondoltam, de a doki szerint meg nem.. Na nem baj rendben kiprobalom.

Köszönöm a választ.

2016. ápr. 22. 10:41
 5/16 A kérdező kommentje:
Weleda calendula arckrém?
2016. ápr. 22. 10:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Pár hetes tápszeres kislámyomnak az arca volt ilyen. Shea vajjal kentem neki naponta többször szépen letisztult.
2016. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen. De ha a doki szerint nem tejkiütés, akkor miért minket kérdezel? Mi nem látjuk élőben és sztem van itt összesen 3-4 ember eü-s tapasztalattal, de az sem biztos, h releváns.
2016. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért mert láttam a doki arcán hogy fogalma sincsen. Egy hét múlva kell vissza mennem, ha nem jobb, akkor elkuld bőrgyógyászatra. Csak én egy hetet nem akarok várni, mert borzasztó látni, hogy milyen csúnya neki. Ezért.egyébként minek van a gyakori kérdések? Minek van babakkal kapcsolatos kategória?... hogy kérdezzük egymást nem...?
2016. ápr. 22. 12:22
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem ekcémának tűnik, de biztosat a bőrgyógyász tud mondani. Kb. 5-6 hónapos korig a fejen szokott tipikusan megjelenni, ezután a törzsön és a végtagokon. Mi a krém neve, amit a doki felírt?

Ha bebizonyosodik, hogy ekcéma, kezdj el diétázni.

2016. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Most 2 napig nem eszem tejet ,hátha az a bibi.Illetve semmi bolti vacakkal nem fürdetem csak amit felírtak.

Cremor Aquous a krém neve

2016. ápr. 23. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!