Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötlet, ha a babámat napközb...

Jó ötlet, ha a babámat napközben a babakocsiban altatom mivel az emeleten van a hálószoba?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 22:43
 1/5 H_Vivien ***** válasza:
Én sokszor altattam a kisfiam babakocsiban, pedig nem emeletes házban lakunk. Szeretett babakocsiban elaludni, nyári baba, ablak elé toltam a kocsit és nem vettem ki, hagytam ott aludni. Volt, hogy éjszaka is a mélybabakocsiban aludt. Mondjuk azt annyira nem szerettem, mert abba ugye nem tudtam betenni a légzésfigyelőt, de én szerettem, ha babakocsiban alszik, szemmel tudtam tartani :) Hamar leszokotr róla egyébként.
2016. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet ott altatni, ahol közel tudsz lenni hozzá, rá tudsz nézni, ha ú felriad, hamar meglát téged, nem esik kétségbe, hogy egyedül van. Az sem baj, ha megszokja, hogy napközben a hétköznapi nappali zajok mellett alszik. HOgy ez babakocsi vagy utazóágy, járóka, vagy biztonságossá tett kanapé, az szerintem nem annyira lényeges, persze feleljen meg a biztonsági szabályoknak.
2016. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen szép időben akár már a kertbe is kitolhatod, legalább jó levegőn alszik.
2016. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért vigyázni kell vele. Édesanyám a mai napig emlegeti, hogy én csak a babakocsiban voltam hajlandó aludni egy idő után, akárhogy próbált átteni az ágyamba, mindig órás hiszti lett belőle.

Emiatt én inkább vettem egy utazóágyat, aminek kerekei vannak, és tettem bele egy matracot. Így szemmel tudom tartani mikor alszik, de mégsincs állandóan a babakocsiban.

2016. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is inkabb utazoagyban altatnam lent, azt egyebkent sem baj ha megszokja,mert ha utaztok barhova fog tudni benne aludni. A babakocsival az a baj hogyha nagyon megszokja (illetve csak azt szokja meg) akkor ha kinovi a mozest,meg leszel love,mert a sportresz nem alkalmas hosszabb alvasokra mar.
2016. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!