Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A ti babátok is...

Anyukák! A ti babátok is nagyon ragaszkodik hozzátok? Kisfiam 11 hónapos és 5 percet nincs el nélkülem! Nem játszik egyedül mindenhez én kellek neki, apukájával sem játszik mindenhova jön utánam!

Figyelt kérdés
Le fog szokni erről? Nekem nem volt még igy hogy ennyire anyás lenne, mert régebben szépen eljátszott egyedül! Kb. 2 hónapja ilyen!
2010. ápr. 7. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt olvastam,h minden babának van ilyen időszaka,h ennyire anyás!
2010. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Le fog szokni:) Nálunk 2-3 hét volt, de olyan szinten, hogy ha a WC ajtót magamra merten csukni, iszonyúan üvöltött. Nyugi, még majd lesz ilyen, mi most vagyunk a 2.-ban, 14 hósan.
2010. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, az enyém is ilyen volt.. kb 14 hós korában javult a helyzet, de aztán elmentünk egy vérvételre, és azóta megint ez van...szinte fél még az apjától is, és nincs el vele, ha én is ott vagyok. ha elmennek ketten a boltba, akkor ok. de amúgy...katasztrófa. ez szeparációs szorongás nálatok, és majd elmúlik. kinél előbb, kinél később, szép türelemmel ki kell várni.
2010. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk meg mindig is így volt. Én nem tudom hogy vannak-e olyan babák akik alapból anyásabbak, de ha igen akkor az én 12 hónapos lányom az. Igazából nem is tűnik fel, mert mindig így volt, persze nem mondom kétszer sem hogy nem én szoktattam így. Dehát az anyja vagyok vagy mi...
2010. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!