Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátoknak milyen...

8 hónapos babátoknak milyen étel kombinációkat adtok? Nincs semmi ötletem már. Kérek szépen ötleteket! Köszönöm előre is. Pláne azért mert a doki nincs megelégedve a súlyával, kell mennünk vérvételre, hogy nem-e vérszegény.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Dobj nekem egy privit légyszi, hogy ne felejtsek el neked elküldeni egy linket, csak mert mire ma hazaérek, elfelejtem, de az e-mail-eket tuti meg fogom nézni este, és akkor küldök neked egy linket, nagyon sokféle variációban vannak ott receptek, Én is onnan "csipegetek" mindig. Tényleg rengeteg van, és eddig az összes bejött, amit kipróbáltam. :-)
2010. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk alap minden főzelékhez a krumpli, aztán azt adok hozzá amit épp kaptam a piacon (a hüvelyeseken kívül) egy vagy két fajtát a következők közül: cékla, brokkoli, sütőtök, répa, pasztinák, cukkini, zeller, karfiol, káposzta

minden második főzésnél husit is teszek bele, csirkemellet, vagy májat. kb kéthetente csinálok durumtésztát paradicsomitallal + valamelyik főtt zöldséggel összeturmixolva.

holnap pl paradicsomos káposzta lesz: krumpli+káposzta puhára főz, és paradicsomitallal turmixolom :)

2010. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok. Nézted már az oldalt? Találtál számotokra használható recepteket? Remélem tudtam picit segíteni. Igaz, Mi 14 hónaposak vagyunk, de nálunk pl. ma csirkés-brokkolis-krumplis kaja lesz. Krumplit/brokkolit csak megfőzőm sós vízben, a csirkehusit meg olívaolajon megpirítom, előtte besózom és beborsozom picit, aztán mindezt darabosra mixelem. A csajszim tök szereti.
2010. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezekből is csipegethetsz:

[link]

2010. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!