Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam imádja ha olvasok...

Kisfiam imádja ha olvasok meséket,8 hós. Légy szíves írjatok, hol tudok olcsón venni meséskönyveket?

Figyelt kérdés
Pl. Micimackó sorozat egy példánya 4000 Ft volt, szeretném megvenni a többit is, de nagyon sok pénz, talán valahol tudok olcsóbban vásárolni?
2010. ápr. 7. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Huhh, interneten nézelődtél már? Vaterán és ilyeneken? Talán ott olcsóbban tudsz beszerezni könyveket. Vannak olyan turkálók is , ahol mesekönyveket is árulnak és az antikváriumok is nagyon jók :)
2010. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A könyvárak tényleg borsosak. Librinél, Alexandránál ha interneten keresztül vásárolsz, van kedvezmény, ha törzskártyád is lesz, több kedvezmény.

Ami biztató, hogy a gyerekek ugyanazokat a meséket is 100x meghallgatják szívesen, csak nekünk uncsi olvasni annyiszor... :o)

2010. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De jo neked nekem egyik lurkom sem szereti.2,5 éves(ott hagy ha elkezdem)8,5 hos (inkább magyaráz és nézi a képeket.)
2010. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a könyvtárból szoktam kihozni párat:)
2010. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is a netet, vaterát és hasonló oldalakat ajánlom!! És irigyellek hogy szereti ha olvasol, az én 10 hósomat nem köti le max szétszedné a könyvet :)
2010. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tescoban láttam múltkor kemény, széthajtogatós mesekönyveket, 500 Ft volt darabja. A falánk kiscsibe, volt valamilyen Katicás is, meg ilyesmi. Nagyon egyszerűek, de szerintem nagyon aranyosak. B.
2010. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Javaslom a Szalay Kiadót. Itt a link: [link]
2010. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kisfiamnak is csak akkor tudok olvasni, ha már tök fáradt, és az elalvás határán van, ilyenkor meredten figyel ha olvasok, ha énekelek. A micimackókat azért szeretem, mert az engem is szórakoztat. Most húsvétkor pl. a tesómmal aludt a kisfiam egy ágyban, anyukám kötött, én meg olvastam a micimackót, szép családi idill, mint mikor én voltam gyerek.:) Nem is volt olyan rég, és ma már nekem is gyerekem van, olyan fantasztikus!:) Most rendeltem a Bookonlin-ból (pl. amit tesóm vett 4e-ért, ott 500 ft-al olcsóbb.) Vannak nagyon jó könyvek és tényleg olcsón. 5 könyvet választottam 1500-ért.:) Pl. Benedek Elek, Grimm legszebb meséi, keménykötésű meséskönyvek.
2010. ápr. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!