Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 7 hónapos...

Miért csinálja ezt a 7 hónapos kisfiam? Lsd. Lent.

Figyelt kérdés
2 kanál után vagy már az egész evés előtt belémbújik, nagyon sír, mintha fájna vmi. Aztán megfogom a cumis üveget, már a látványától újra bújik, sír. Sétálunk egy kicsit a lakásban, sír a vállamon, lépek a kaja felé, még jobban. Kicsempészem a tápszert a szobából, a konyhában állva megkínálom, elfogadja, lassan leülök vele. Vagy megissza, vagy a felénél kezdi előlről. Aztán, ha az nagy nehezen elfogyott, akkor újra megpróbáljuk a szilárd kaját, van h elsőre elfogadja, van, h séta után konyhában állva stb. Amikor bújik, és sír, akkor fájdalmas fejet vág, mintha fájna a foga vagy az ínye. De tuti nem a nyelés. néztem a fogát, mintha jönne megint (2 kint van már), de megint alul??? És napközben nem fájlalja, csak evéskor. Se láz semmi.Szerintetek a foga lehet? De ha csak úgy megkínálom mondjuk teával, akkor simán iszik. Sőt, reggel meg este, amikor csak tápszer van, akkor sincs gond. Csak amikor szilárdat is ott látja. Pedig olyat kap, olyan hőmérsékleten, amit szeretett mindig is. Semmi újat nem vezettünk be mostanság. Nem értem.
2011. nov. 15. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga miatt. Nálunk is ez volt. Amikor a kanál, vagy a szilárd kaja az ínyéhez ért sírt. :( Nem erőltettem a kanalas étkezést 1-2 napig, aztán újra elfogadta, nem volt semmi baja.
2011. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

8 hónapos a fiam, és szinte ugyanezt csinálja néhány napja. Nálunk tuti a foga, már 4 van, de látom a következőt. De neki olyan baromi lassan jönnek ki...

Ma csak tápszert, két kanál főzeléket evett.

szerintem nálatok is ez van.

2011. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, akkor próbálok megnyugodni, h nincs nagy baj. Türelmesek leszünk. Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!