Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevezethettem a tehéntejet,...

Bevezethettem a tehéntejet, úgy hogy tejbegrízt adok a babámnak reggelire? Ha igen, hogy készítsem el neki!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor felforrt a tej beleteszed a grizt és mikor megdagadt a griz cukor és kész.
2010. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

upsz.na most aztán kaptál választ!!

én szerintem ez nem annak minősül.tejet még én sem adtam neki,viszont tejbegrízt már igen.jól meg is főzve,én hígítottam is,a tej meg tömény szerintem.én is gondolkodtam már rajta,de nem mertem még adni neki.

2010. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy csinálom,hogy 2 dl vízbe elkezdek főzni 2 evőkanál grízt .Kb 15 percig főzöm,hogy könnyebben emészthető legyen.Ekkor hozzáadok 1 dl tejet és még ezzel is főzöm 5 percet.Pici cukor én inkább vaníliásat rakok bele.(saját nem aromás)
2010. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!