Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3-4 hós babával elmennétek...

Egy 3-4 hós babával elmennétek egy hétre nyaralni a balatonra? Ha igen, hogyan oldanátok meg, mit vinnétek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem, mivel az első 4 hónap nekünk maga volt a rémálom, attól még hogy helyrajzilag máshol lettünk volna, nem változott volna a helyzet pihentető nyaralássá.


De ha eszik-alszik babád van és viszel "bébiszittert", akkor lehet akár pihentető is.

2016. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

mi 8-9 hónapos korában mentünk, de úgy, hogy vittük a nagyszülőket (4 fős apartmant béreltünk) és ők vigyáztak rá néha hogy legyen valami értelme is a dolognak, ne ugyanazt csináljam mint itthon (altatás szoptatás stb)

Így ebben a formában, ha fejsz neki, meg el van jól a nagyszülőkkel és le tudjátok őket vinni magatokkal, akkor mennék, egyéb esetben nem mennék...mondjuk már az hogy új helyen sétálsz vele az is változatosság, de tekintettel a balatoni szállás árakra, eléggé mérlegelném, hogy megéri e nekem, ha egyébként nincs aki vigyázzon rá és minőségi pihenés legyen.

2016. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Simán vittem 2 hónaposan. 6 hetesen átaludta az éjszakát, meg amúgy sem volt egy elkapatott gyerek. Nem kellett bébiszitter se hozzá. Apartmanba mentünk. Kaptunk ott kiságyat. Vittem ruhákat, textilpelust, pelenkázó kellékeket, fürdető szereket, csörgőt, meg hordozó kendőt is, naptej, sapik, ja és volt egy olyan csónakja aminek volt teteje, így még Ő is jöhetett velünk a vízbe :) . Mi Horvátországban voltunk vele :) Most 2 éves, idén építkezés miatt max 4-5 nap Balaton lesz :) na meg a kistesó is úton van, de jövőre Bologna környéke a cél :D
2016. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A babakocsi lemaradt :D
2016. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Mi mentünk. Nem volt semmi extra, autóval mentünk, vittünk magunkkal mindent, amit otthon is használunk. Szerencsére akkor még teljesen anyatejes volt, a kajájával nem kellett bajlódni. Jöttünk-mentünk mindenfelé, ő ott aludt el, ahol épp rájött, babakocsiban, autóban, a szálláson. Én a strandon is szívbaj nélkül szoptattam, vittem magammal szoptatóskendőt, de többeket láttam, hogy strandsátorban oldották meg, az is elég diszkrét.

Egy ilyen kicsivel szerintem nem kell túlkomplikálni ezt a kérdést 2-3 éves korukban már sokkal nehezebb volt.

2016. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

nem azért kell babysitter mellé mert el van kapatva hanem hogy kettesben tudjak lenni a férjemmel...persze ha neked ez nem volt szempont hát nem volt...csak pontosítottam :)

csoda nyugodt kiegyensúlyozott babám volt, de akkor se mentem volna a nagyszülők nélkül, mert sokkal nyugodtabb volt így, a nyaralás lényege nekünk az hogy mindkettőnk ki tud kapcsolni. ha a gyerekre kell figyelni a csónakban, 5 percenként naptejezni, óránként pelusozni, szaladni utána a fűben, és 20.00-kor lefeküdni mert hogy akkor van alvás fürdés, az minden csak nem kikapcsolódás :)

2016. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
A gyerekre a kiscsónakban igen figyelni kellett,de csodás módon nem ugrott ki belőle!!! :D de nem kellett óránként naptejezni :D Ja nálunk 8-kor sem kellett lefeküdni, 1 mert simán elaludt bárhol pl étterembe, másrészt külön szobában volt, jah és van egy elég jó minőségű bébiőrünk, Amivel még a partra is lementünk! :D Nem kell így mindent a lelkedre venni kedves utolsó! Csak arra akartam kilyukadni, hogy nem kell túlkomplikálni, nem csak akkor lehet elmenni nyaralni ha le lehet "passzolni" a babát! Ja nekem nem szempont a párkapcsolatom.....neeeemmm. Egyébként én szoktam fogadni bébiszittert, mert kb havi kétszer eljárunk este, ilyenkor természetesen a gyerek alszik, nincs sok gondja a dadusnak vele...
2016. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha nyaralni megyek akkor kikapcsolódásra vágyok, nem gyerekbőgésre meg hasonlók. Szóval a gyerek maradjon bébiszitterrel otthon inkább.
2016. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
ahhoz képest hogy én vettem a lelkemre rendesen pontozgatsz. csak sütött a leírásodból a lenézés ezért szerettem volna ha megérted, hogy nem mindenkinek ugyanattól nyaralás a nyaralás.
2016. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

amúgy nekem is van igen jó minőségű bébi őröm, és valóban használtuk is, mert stéges házat béreltünk, horgásztunk...azonban amíg onnan beérek a házba, alsó hangon is 3-4 perc. Ez egy régi apartman. Nem használt elektromos készülékek. Ha bármi kigyullad, hogyan érsz be időben?

Szerintem elég nagy felelőtlenség egyedül hagyni egy 2 hónapost 5 percekre a lakásban, még bébi őrrel is. Nem vagyok egy paramama, főleg hogy kertészkedem, ezért is van bébiőr, sokszor aludt bent egyedül a lányom, de mindig úgy, hogy 1 percen belül beérjek.

2016. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!