Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3-4 hós babával elmennétek...

Egy 3-4 hós babával elmennétek egy hétre nyaralni a balatonra? Ha igen, hogyan oldanátok meg, mit vinnétek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha jol ertelmezem a babad vagy mostanaban szuletett, vagy meg keszulodik kifele.... Haaaat ez teljesen babafuggo.

Elso gyerkocommel gondolni sem mertem ilyesmire. Szornyu volt az elso par honap, es ahogy előttem irtak, csak azert h ugyanugy csinaljak mindent mint itthon, nem eri meg mas helyre menni. Foleg ha nem sajat a nyaralo es meg fizetni is kell erte.


A 2. Gyerkocom, aki most 4 honapos viszont egy angyal baba, vele nyugodt szivvel mennek, es menni is fogunk nyaron. :-)


Szoval nehez kerdes, ha ezt most kell eldontened, mert esetleg le kell foglalni a szallast... En elso babaval lehet h kihagynam az idei nyaralast. De ha megy veletek mama, papa, vki aki segit vigyazni ra, akkor menjetek!

2016. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem pontozgattam, ha jól látom én vagyok rendesen lepontozva....Tudom-tudom, felelőtlen vagyok...mesélj még! :D Lenézés? Hát igen, ebben abszolút igazad van :)
2016. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!