Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit gagyog 4 hónapos babátok?

Mennyit gagyog 4 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, és azt vettem észre rajta, hogy keveset gagyog. Ha kedve van előfordul, hogy beszélget egyedül is, játékainak is, de nem sűrűn. Ha mi beszélünk hozzá mindig gagyorászva válaszol. A hallásával nincs probléma. Most tanult meg hátról hasra fordulni, lehet ez foglalkoztatja most? Kellene aggódnom? Akinek keveset gagyogót a babája később volt a beszédfejlődésével gond?

#beszédfejlődés #baba gagyógás
2016. ápr. 25. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan? szerintem semennyit. most 1,5 éves, három szavas alany állítmány tárgy mondatokban beszél. szerintem ne aggódj :))
2016. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. A pici lanyom 17.lett 5hos. Egy honapja ugyan ezen filoztam mint te...na mar nem volt egy par nap hangot se adott ki aztan multheten eszebe jutott valami es azota be se all a szaja sot...5kor kelek arra h hangosan enekel. Ne aggodj nincs miert. Jo babazast!
2016. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, remélem ő is lassan többet fog "beszélgetni". Imádom hallgatni :)
2016. ápr. 25. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!