Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináltátok? Hozzátáplálá...

Hogy csináltátok? Hozzátáplálásnál ugye egyszerre egy új ízt vezetünk be 3-4 napig. Az nem gond, ha még nem adtam neki külön pl. répát, és egyből a hipp-es pl finomfőzeléket adom?

Figyelt kérdés

És attól, h. ha-s tápit eszik a babám (anno ezt írták fel, de hál Istennek semmi baja nincsen) adhatok már neki vagy pl. tésztát paradicsommal és cukkinivel (szintén hippes), ami nem glutén mentes és nem tejszármazék mentes? (+ itt is él a fenti kérdésem, még nem evett külön paradicsomot meg cukkinit) Így van értelme ha-s tápit enni?


Persze magam is csinálok neki kajákat, de azoknak eddig semmi sikerük nem volt a kiscsajomnál:):):)


2010. ápr. 7. 15:19
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, 6,5 hósak vagyunk
2010. ápr. 7. 15:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod de szerintem még kori neki a paradicsomos tészta.
2010. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor 6 hósan csak a 4-5 hósaknak adható bébiételeket adjam a babámnak?

Én is csodálkozok sokszor, mert azokat az ételeket amit a hozzátápis könyvek 6 hós kortól írnak, gyakran a bébiételekben már 4 hós kortól ajánlják....


Itt most a paradicsomos tésztát "ajánlja" a hipp 6 hós kortól. gondolom őket szigorúan ellenőrzik, ha nem lehetne adni nem írnák rá, vagy nem tudom....

2010. ápr. 7. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, legyek résen, mert simán olyan összetevők vannak a babakajákban, ami nem feltétlenül megfelelő a babáknak abban az életkorban. Sőt tejes és cukros babakaják is vannak, amik ugye szintén fölöslegesek egy 6 hónaposnak. Az én kisfiam is 6.5 hónapos, és mi is kostolunk üvegeseket is időnként, de én csak olyat adok neki, amiben max 1 olyan összetevő van, amivel még nem találkozott. És hiába vannak húsos kaják, én nem adok neki húst 7 hónapos kora előtt (anyatejes még, úgyhogy fölösleges), se paradicsomosat.
2010. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!