Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kúszik még?

Miért nem kúszik még?

Figyelt kérdés
Lassan 7 hónapot betölti a a babám és kicsit aggódom. Alig 6 hónaposan kezdett forogni. Eddig ha hasra tettem mindig sírt de mióta már megy az átfordulás oda vissza már elég sokat él van hason. Viszont mikor leteszem a földre hiába ülök ott mellette ösztönzöm játékokkal egyszerüen meg sem moccan, csak emelgeti néha a popsit meg elfordul oldalra de mondom ez nagyon ritka örülök ha egyáltalán a földön néha néha megfordul. De ha felteszem az ágyra na ott nincs maradása az ágy széléről szedem össze mindig, ott szabályosan gurul,de a kúszás ott sem megy. Mit tegyek? Tudom hogy még nincs elkésve csak azt hittem hogy innentől felgyorsulnak az események.
2016. ápr. 27. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írod nincs elkésve. 9 hónapos koráig kell kúszni. Nem értem az aggodalmad. Minden mozgásformát jó ha sokáig csinál a baba, annál erősebb lesz. A forgást hadd gyakorolja még.
2016. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig az aggódik, akinek nem kell...


8,5 hónapos babánk még nem kúszik, de amellett hogy tornára járunk vele, ott is azt mondják, hogy még beleférne (nála viszont tudjuk hogy nem lesz meg időben, mert most jár ott, ahol a te gyereked. Pontosabban még ott se, mert nem gurul és csak jobb oldalra fordul át és vissza).

2016. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó tudom igazatok van túl aggódom a dolgot. Csak anyós rakta a bogarat a fülembe mert pont nála voltunk mikor elkezdett forogni gurulni egesz nap le sem állt a gyerek és ő mondta hogy pár napon belül kúszni mászni fog a gyerek na ez volt 1 hónapja. Na meg én is türelmetlen vagyok már annyira várom ezt a korszakot hogy lássam ahogy felfedezi a világot.


Utolsó! Remélem neked sem lesz okod aggodalomra a továbbiakban és minél hamarabb behozza a babád a lemaradást

2016. ápr. 27. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!