Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mozgásfejlődés miatt kelhet...

Mozgásfejlődés miatt kelhet óránként-két óránként? Vagy ez más lesz? Illetve az hol áll a mozgásfejlődésben amikor négykézlábon áll már, de még nem mászik/kúszik és medveállásba áll: nyújtott lábbal kinyomja magát? Ezzel mire készül?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 09:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, és ha mozgásfejlődés miatt kel akkor meddig lehet erre számítani?
2015. dec. 13. 09:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez 2 hetig tartott. Nekem is masfel 2 óránként kelt es csak cicivel aludt vissza. Egyik napról a másikra megint aludt 5-6 órákat igy be is gyulladt a cicim. Nem tudom hogy szopiztatod-e ilyenkor de erre vigyázz.
2015. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És nálad melyik fejlődési lépcsőnél? Vagy mindegyiknél újra? Mennyi idősen és mit tanult meg épp?

És mit csinált éjjel?

Az én kisfiam négykézlábra áll, vagy a lábát nyújtva a fenekét az égnek tolja és bőgicsél és hintázik. és közben lefeküdget ujjat szopni de aztán inkább tovább sír négykézláb...

2015. dec. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!