Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Költöznétek játszótér közvetle...

Költöznétek játszótér közvetlen szomszédságába?

Figyelt kérdés
Amiatt kérdezem, hogy nyáron, ha nyitva vannak az ablakok, nem túl zavaró ha pihenni szeretnél, vagy este aludni, akkor nagyon behallatszik a gyerek zaj?
2016. ápr. 28. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Nálunk sokan kocsival mennek a játszótérre, és nem akarnám a sok parkoló autót kerülgetni, ha haza vagy elmegyek éppen.

A zaj is nagyobb.

2016. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha 5-6-7 órakor igényed van a csendre és a nyitott ablakra is, akkor inkább ne.

Este már nincs zaj. Max ha a részeg tinik idetalálnak.

2016. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Én biztos nem költöznék, mert tavasztól késő őszig marha hangos. Nyáron meg este 7-8-ig is rohangálnak a gyerekek. Nekem is 2 gyerekem van, jól tudom, mekkora ricsaj van egy játszótéren hétvégente, szóval ha lehet, inkább ne.
2016. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én általános iskola közvetlen közelében lakom, konkrétan az udvarra néz az ablak. Az iskolán túl főút, a házunk másik oldalon pedig játszótér van.

Nem zavaró, kivéve az évzáró, ballagás mert akkor ki van hangosítva az udvaron tartott esemény és reggeltől estig szól a Ballag már a vén diák... Na olyankor néha felvágnám az ereim.

A másik ami még zavar, hogy télen a közeli bolt parkolójában kocsival száguldoznak és csúszkálnak éjjel, mikor ugyebár üres, viszont aludni nem tudok tőle.

Az év többi napján egyáltalán nem zavaró egyik sem.

2016. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Én sem szívesen költöznék oda.

Nyáron, amíg világos van, ricsajozhatnak ott a gyerekek, aztán este meg odamehetnek a fiatalok inni, meg hangoskodni, legalábbis ahol mi lakunk, ott jó időben ez rendszeres.

2016. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Társasházban lakok, pont az ablakom alatt van a "játszótér" (trambulin, homokozó, hinta, csúszda, de csak a házban lakóknak)

Nyáron kb ablakot nem tudok nyitni napközben, ráadásul már a múlthéten este 8-ig ment a zsibongás. Alapvetően a gyermekzaj nem zavarna, de kifejezetten idegesítőek a nagyobb gyerekek.

Ezen a nyáron elkezdődik az építkezés a szomszéd telken. Örülök neki, mert még mindig jobb azt hallgatni.

Ennyire gáz játszótér mellett lakni :)

2016. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Akkor én vagyok az egyetlen akit ez nem zavar?

Társasházban lakom, a ház mindkét oldalán van játszótér, de sosem zavart hogy ha ott gyerekek játszanak.

Azt már sokkal jobban utálom, mikor a részeg tinik hangoskodnak ott este/éjjel.

2016. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Nagy felujított játszótér közvetlen szomszédságában lakunk. Mindhárom szoba a játszóra néz. Én szeretem a gyerekzsivajt háttérzajnak, néha rossz időben kifejezetten hiányzik. A 7.-en már nem zavaróan hangos, inkáb olyan monoton. Aki viszont a csendet szereti, azt lehet az őrületbe kergetné.
2016. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is társasházban lakunk.Közvetlenül mellettünk van egy óvoda,és mellette egy játszótér.Ha jó idő van,a gyerekek szinte egész nap kint vannak.Nem vészes.
2016. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Középiskolás voltam, amikor elkezdték építeni pont velünk szemben a játszóteret. Nem voltam elragadtatva tőle, de mikor kész lett, semmi zavarót nem tapasztaltam.

Most meg tök jó, hogy ha a mamánál vagyunk, csak át kell menni a túloldalra, és lehet játszani.


A gyerekek nagy része azért nem üvöltözik játék közben, este pedig, mikor te aludnál, ez a korosztály már régen fürdik, vacsizik otthon, lehet már el is aludt.


Szóval igen, én simán költöznék, sőt, kisgyerekkel ezt inkább előnyként kezelném.

2016. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!