Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszótér ilyen melegben?

Játszótér ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Mindenki tapasztalata érdekel :) A ti gyerkőceitek hogy bírják a játszóteret ilyen melegben? Mentek egyáltalán? én attól tartok, hogy egyrészt minden nagyon forró, másrészről meg hogy napszúrást kap..
2014. jún. 10. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak 6 felé, amikor már nincs olyan meleg, de az én fiam nem nagyon élvezi, melege van.
2014. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére sok játszótér van a környéken, próbálunk olyanra menni, ahol van árnyék és lehetőleg ivókút is, ott le tudjuk hűteni egy kicsit a gyereket, ha nagyon melege lenne.

Amúgy a hinta alatt homok van a "kedvenc" játszóterünkön, mindig le szoktam venni a papucsomat, míg a fiamat lököm, de az a homok már égetni szokta a talpam... Hát még a gyerekét... Elég nehéz így kimozdulni, de bent sem lehetünk egész nap.

2014. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggel mentünk játszóterezni, amíg nem volt még nagyon meleg. Este is ki szoktunk menni, de most nem fogunk, mert esik az eső.
2014. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ma nem viszem, az biztos. Semmi élvezet nincs benne szerintem, mikor ha csak kimész a lakásból mellbe csap a hőség.
2014. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
korán szoktunk menni, még estefelé ami jó.
2014. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
óóó minő jóhír legalább valahol az országban esik
2014. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már elállt és csak arra volt "jó", hogy a meleg melett most párás is a levegő, illetve vizes minden, tehát nem tudunk kimenni este sem.
2014. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekem, de amikor panelban éltünk és a testvérem kicsi volt, muszáj volt nyáron kimenni a játszótérre, mert a lakásban elviselhetetlen meleg volt, kint pedig a fák és a magas épületek kellemes árnyékot csináltak. Nem volt 20 fok, de még mindig jobb volt, mint a panel.
2014. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi kora dèlelött megyünk jàtszòtèrre, ùgy hogy fèl 11- re itthon legyünk a hüvös lakàsban.

Ebèd utàn alszik 3- ig vagy fèl 4- ig. Utàna mwgyünk ki az erkèlyen lèvö kis medencèjèbe. Na ez a nap fènypontja neki. Imàdja, kèt kèzzel paskolja a vizet stb. Ùszik az erkèly ès licsog le a víz de senkit nem zavar( belsö udvarra nèz a lakàsunk)

Kellökèppen lehül, no meg èn is mert csavarni lehet a ruhâmból a vizet. De így simàn ki lehet bírni a hösèget.

Aztàn 18 órakor megyünk le egyet ùjra sètàlni stb. Jàtszótèrre màr nem mert nàlunk kegyetlen sok a szùnyog, elleonek mintha egy függönyt dobnànak ràd. Elviselhetetlen. De ha nem lenne szùnyiginvàzió akkor jàtszótèrre mennènk.

2014. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!