Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba víz vagy csap víz?...

Baba víz vagy csap víz? Melyik jobb? Ti milyet adtok a bébiteknek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nem túl jó a csapvíz nálunk, mi is Szentkirályit iszunk, a baba is azt kap.
2010. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Iszonyat sz@r víz van nálunk, próbáltam forralni, aztán amikor megláttam, hogy mik úszkálnak benne, inkább kiöntöttem. Szóval babavíz. Nem olcsó, de ez van. B.
2010. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csapvizet forralom.6,5 hós baba.
2010. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ásványvizet nem adnék a babámnak semmi pénzért, mert az felnőtteknek való. Vagy tisztított víz, vagy babyvíz. Az ásványvíznél még a sima csapvíz is jobb (forralva)
2010. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: A Szentkirályi bubimentes vízre rá van írva, hogy babáknak is adható...
2010. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kíváncsi voltam ki mit ad a bébijének,mert én többségében forralt csapvizet adok neki.

2010. ápr. 9. 09:00
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Egy érdekesség: megnéztem a Szentkirályi vizet, mert többen is azt írták, ez adható a babáknak. Valóban rá van írva a flakonra, de az ásványi anyag összetételével nem vagyok kibékülve. Például a benne lévő nátrium mennyisége 21 mg/l, míg a Jana babavízben ennek pont a tizede, 2,2 mg/l van. Pont a tehéntejet is azért nem ajánlják egy éves korig, mert túl sok benne a nátrium, a babák veséje nem képes azt feldolgozni. Ja, és a Jana vízben van vas, a Szentkirályiban nincs. Szerintem nem véletlenül gyártanak külön babavizet.

Háááát, én ezek alapján meg mondom őszintén, hogy nem mertem venni belőle. B.

2010. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi az infót aranyos vagy.

Én forralom neki a csapvizet de néha néha kap babavizet is.Remélem hogy a forralt csapvíz az jó.

2010. ápr. 16. 22:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Az informed honlapján megkérdeztem erről egy szakorvost, és ő azt írta, hogy a Szentkirályiban lévő nátrium a tápszer nátrium mennyiségével együtt sem olyan magas, hogy az káros lenne, úgyhogy most már én is vettem olyan ásványvizet. B.
2010. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!