Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba víz vagy csap víz?...

Baba víz vagy csap víz? Melyik jobb? Ti milyet adtok a bébiteknek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én a csapvizet felforralom,lehűtöm és úgy kapja.simán a csapvizet még nem adnám neki(6 hós).a babaviznél is sokkal olcsóbb ez a megoldás.de amikor egyszer elutaztunk,akkor babavizet vittem magammal.kb 1 éves korától fogok neki sima csapvizet adni.lehet leszólni,hogy semmi baja nem lesz tőle,de én így gondolom.:)
2010. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
én is forralt csapvizet adok. egy éves korig kell amúgy forralni, pont most kérdeztem rá a dokinál
2010. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi inkább babavizet szoktunk neki adni.
2010. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Én is csak csapvizet adtam nekieleinte felforralva,később már anélkül.Ha mindig csak steril dolgokat kap,az immunrendszere nem lesz ellenálló.
2010. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szia, mi kiszámoltuk anno, hogy ha naponta megiszok x liter ásványvizet, akkor olcsóbb egy víztisztító berendezést venni, nem drágát vettünk, mi szűrt vizet adunk neki. Fordított ozmózisosat.. de van a Brita szűrő kancsója, az is jó, és van egy csapra köthető is, kb 25.000 ft, a mi ozmózisosunk sem volt sokkal drágább!
2010. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én is felforralt visszahűtött csapvizet adok a kisfiamnak. Mikor először kellett neki vizet adnom, akkor vettem babavizet. De aztán csapvizet kapott. Minden esetre tartottam itthon babavizet, azért,hogy ha esetleg a csapvíztől valami baja lenne, akkor legyen itthon babavíz. De szerencsére nem lett semmi. :))))


*Sz*

2010. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
1 éves korig forralni kell a csapvizet, (csak hogy a 19.00-ás válaszra reagáljak) nem azért mert mindent agyon kell sterilizálni, hanem mert van benne olyan baktérium ami megbetegítheti, mert még nem elég ellenálló a szervezete. Tehát vagy forralt csapvíz, vagy babavíz kell neki.
2010. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Forralt csapvízet, vagy pedig a sima Szentkirályi ásványvizet kap. Persze a Szentkirályit is másnaptól forralom. Semmiben nem különbözik a babavíztől, csak az áruk (a Szentk. olcsóbb és 1,5 literes)...
2010. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
babavíz, van mentes ásványvíz. 18 hós,
2010. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csapvizet forralva, aztán már nem forralva
2010. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!