Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5éves babának milyen gabonap...

1,5éves babának milyen gabonapelyhet adhatnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1,5éves kislányom,és szeretnék neki reggelire adni gabonapelyhet. Viszont a legtöbb tele van cukorral. Tudnátok nekem olyat ajánlani,ami kevésbé ártalmas és finom is? A sima müzlit nem szereti,még gyümölcspürével bekeverve sem. Köszönöm előre is a segítséget!
2016. ápr. 29. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Soarban vannak bioreszlegen pl kölesgolyo, meg zabpehely, kivaloak gyumipépekbe is.

Vagy asszem olyan, hogy "bulgur"sajnos nem jut eszembe a pontos neve de az pl rizs helyett köretnek is egeszseges

2016. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*sparban.


Korábban rengeteg ötletet irtak itt anyukák de olyan fura nevük van ezeknek a gabonáknak hogy sajnos nem tudtam megjegyezni

2016. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kölesgolyót eszik rágcsinak a kicsi,még bulátát. De ezekkel nem szeretnék kiváltani reggelit. Olyasmire gondoltam,mint a Nestle+hasonló reggeliző pelyhekre,csak persze jóval kevesebb cukorral. A Hipp-nek számtalan müzlijét kipróbáltam már,de nem szereti a kislányom,akármit is teszek bele. :(
2016. ápr. 29. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy a diabetikus részlegeken nézz szét még szerintem.
2016. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A müzlikkel az a baj általában, hogy túl rágósak egy kisgyereknek. Ezért érdemes meleg tejjel (vagy vízzel) leöntve addig áztatni, amíg teljesen meg nem puhul benne pl. a zab, szárított gyümölcsök. A gyerekeknek szánt gabonapelyhek amúgy nagyon egészségtelenek (finomított szénhidrátbomba), akkor már inkább a müzli vagy pl. valamilyen kása (köles, hajdina, zab), amibe tehetsz pl. mazsolát, gyümölcsöket, kevés mézet. Nem is muszáj ezeket tejjel készíteni.
2016. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!