Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos anyatejes fiam már...

10 hónapos anyatejes fiam már negyedszer beteg, milyen vitamint, immunerősítőt adhatnék neki?

Figyelt kérdés
nem vagyok vitamin párti,de ez már sok, nem náthás csupán, hanem legutóbb pl. tüdőgyulladása volt.
2015. jan. 11. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki cebion cseppet napi 10 csepp ez c vitamin. Vagy 1 eves kortól lehet adni cebion multit nekem lányom ezt mar 11 hósan is kapta . De szerintem kérdezd meg a dokit :)
2015. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindenek előtt a dokival beszélnék, ő mit mond. Ezek a bolti multivackokat én személy szerint semmibe nem nézem, de tudom, h sokaknak bejött. A c vitamin jó. Taknyosabb időszakban nekünk azt mondta a doki, akár tripla dózist is kaphat.
2015. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 csepp nem keserű grapefruit mag csepp ès napi 1ml Huminiqum.
2015. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Na tessèk nesze neked anyatej !!!!

Pedig az milyen jó!!! Amugy van homós Meditonsin ez nagyob jó!

Barárnőm szoptatta csak is kizárólag , ès 3 hós koráig 2 hetente volt talpig náthás!Nekem ezek utát monhatják milyen az anyatej!!

2015. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok én is szoptattam 7 hónapig nem volt beteg. 9 hónaposan volt az első megfázása...
2015. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!