Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes heti egy-két órára...

Érdemes heti egy-két órára bébiszittert fogadni? Vagy ez hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem a kisfiam, most 11 hónapos. Autóm nincs, és elég nagy macera vele a bevásálás. Tudom, sokan járnak a gyerekükkel bevásárolni busszal, de egyszerűen képtelenség mindent hazacipelni, meg még a gyereket is feltenni-levenni a buszról babakocsistul. Néha meg szoktam kérni anyukámat, hogy vigyen el kocsival, de hát még ő sem nyugdíjas és elég sokat dolgozik. Hogyha hetente egyszer hívnék egy bébiszittert, hogy vigyázzon a picire amíg én bevásárolok, az jó ötlet lenne? És egyáltalán menniyt kell ezért fizetni? Kb. 3 óra alatt megfordulok egy ilyen bevásárlás alkalmával.
2008. szept. 23. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hülyeség.De nincs barátnő vagy testvéred akire nyugodtan rábízhatod pár órára a babádat?Ha nincs akkor viszont ez egy teljesen jó ötlet.
2008. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez jó ötlet, de úgy tudom a bébiszitterek nem olcsóak, 1000-2000 Ft-ot is elkérnek óránként. sokkal jobb szerintem,ha egy ismerős fiatal lányt (aki még tanul, biztos van ilyen ismerősöd vagy a rokonoknak) kérsz meg arra,hogy heti egyszer vigyázzon a gyermekedre csekélyebb pénz fejében
2008. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Keresztanyukája néha tud rá vigyázni, csak hát egyetemista, jogot tanul, és reggeltől sokszor este hétig egyetemen van. De hétvégente néha ráér. Köszi az ötletet, megpróbálom vele megbeszélni, hogy valamelyik hétvégi napon vigyázzon rá rendszeresen, mert úgyis nagyon imádja. Tényleg jobban jönnénk ki anyagilag. Aztán ha nem tudja éppen vállalni, akkor marad a szitter, de akkor az már mindjárt kevesebb, mint minden héten megfizetni.
2008. szept. 23. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nincs más lehetőség, jó ötlet. És nem akarom magam reklámozni, de ha Budapesten laksz szívesen vigyáznék rá délután. Bár még csak 17 éves vagyok, nagyon szeretem a gyerekeket és ismerem is őket, 6 hóstól 10 évesig vigyáztam eddig. 3 óráért 1000 ft-ot kérnék. Tehát ha szeretnéd, szólj nyugodtan. :)
2008. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatodat, de sajnos elég messze laksz tőlünk, mi szigetváriak vagyunk.
2008. szept. 23. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, pedig biztos nagyon drága a prücsök! Boldog babázást! :)
2008. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!