Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos kisfiam arcán...

4 honapos kisfiam arcán kéthetes koratol apro piros pattanásszerű pőttyők jönnek ki, egy hét alatt elmulik és ujabbak jelennek meg, kizárolag csak szopzik, mitől jőhetnek ki talán az anyatejen keresztül valamitől, talán én eszek valmi olyat?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg az anyatejtől van de nincs köze ahhoz amit eszel. Teljesen normális, ne aggódj.
2008. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szió!

Az én kislányom 5 hónapos, és neki is szokott ilyen lenni. Az első pöttyök akkor jelentek meg, mikor júniusban jöttek a nagy melegek. NAgyon aggódtam, de megnyugtattak, hogy az anyatejre és a melegre így reagál a baba, és majd elmúlik. Így is lett. Onnantól kezdve figyeltem arra, hogy ne öltöztessem túl, mert akkor nem is jöttek elő. Talán nálatok is ez a baj. Nincs a kisfiad túlöltöztetve? Az én babámnak mindig melege van, de eleinte nem hittem el. Azóta viszont megszabadultunk a kiütésszerű foloktól.

2008. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az anyatejtől jön ki. Nálunk kis fehér pöttyök lesznek a piros után a kislányomon (arcán, fején, hátán, mellkasán).

Nekem azt mondta a doki hogy ez azért jön ki mert túl erős a tejem,,, vagyis ez azt jelenti hogy sokkal kalóriadúsabb mint az átlag és az ő szervezete igy reagál rá, hogy kis fehér pöttyök jönnek ki rajta.

Majd elmúlik.

2008. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!