Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek kagyló formájú...

Van valakinek kagyló formájú homokozója?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aminek van teteje, és pancsolónak is lehet használni. Neten néztem a képet róla, és nem tudom meddig tudja használni a gyerek, mert a képen volt benne 1 vödör, 1 lapát, pár db. forma és szinte semmi hely nem maradt benne, ahova a kicsi ül. Akinek van ilyen, megírhatná a véleményt róla.
2010. ápr. 7. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kagyló formájú van hanem polip, de a mérete ugyan akkora!Kb 1 talicska homok megy bele,!A lányom 4 éves, és még simán használja!
2010. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam 1 éves szülinapjára kapott ilyet mindkét nagyszülőhöz. Eddig még nem próbáltuk, de azért vettük, mert szerintem jó dolog. Néhány évet biztos kibírnak és kihasználható, ha más nem pancsolásra. És azért jó, mert be lehet takarni.

Viszont ha vennél figyelj arra, hogy nem mindenhol egyforma a vastagsága. Mi láttunk olyat, ami nagyon vékony volt, így az nem tűnt strapabírónak.

Remélem ezzel tudtam segíteni.

2010. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk pillangó formájú van, de szerintem elég nagy. 4-5 éves koráig simán tudja használni.
2010. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor körülnézek a boltokban:)
2010. ápr. 7. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiamé virág formájú,2 éves,és még én is mellé tudok ülni.Sztem min. még 2-3 évig tudja használni(akár 2-3 barátjával,mert bőven elférnek benne).
2010. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!