Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegbél szakadás. Mikor gyógyul...

Vegbél szakadás. Mikor gyógyul már meg?

Figyelt kérdés
Kedden lessz két hete , hogy a doktornő monta hogy a fiamnak végbe szakadása van. Proktolog kenőcsel kellett kenjem 7-10 napig. Almalé segítségével higat kakált. A tegnap nem kakált de most is feszt sir fel mert szerintem kellene pukizzon és fáj neki. Itt alszik mellettem mert sor fel sokat, tornáztattam töbször de semmi. A krémmél nem még kell kenjem meg fog ez valaha gyógyulni? :(

#Végbélszakadás
2016. máj. 1. 00:36
 1/4 A kérdező kommentje:
8 hónapos
2016. máj. 1. 00:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem orvostól kérdezed, aki tisztában van a sérülés pontos helyével, mértékével és szakmájába is vág?
2016. máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is volt végbélrepedése a hozzátáplálás kezdete után pár héttel (nagyon sírt, és eléggé vérzett is a popója a kemény kakitól). Csak lidocaint kenőcsöt írtak fel rá fájdalomcsillapítónak ill. neogranormont vagy sudocremet javasolták gyakrabban használni. Pár nap alatt helyrejött, de lehet, hogy neki kisebb volt az érintett terület. Nála az őszibarack volt hatásos minden ételbe.

Visszavinném a dokihoz.

2016. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-hez szólok a gyerekdokink szabin van,mert román és neki most Húsvét van

2 -es köszönöm a választ neki a frissen facsart almalé használ

2016. máj. 1. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!