Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Történt egy kis "baleset" kiszakadt a gumi marcius26-án,29-én viszont meg kellett volna hogy jöjjön a menzeszem!(Egyszer mar előfordult ilyen ezért mondtam a páromnak hogy időben vegye ki).Akkor esemény utánit vettem be most viszont nem mert gondoltam ugyse közepidoben történt!Állítasa szerint kivette! De mar 4napja kesik ugy aggodom! :-( Minel jobban vedekezem annal rosszabb!Meg annyi hogy kozepidö korul barna folyasom volt 4-5napig az mi lehetett? Soha nem volt még ilyenem!Lehet hogy amiatt kesik? Tesztet meg azt irjak nem erdemes csinalni!Nagyon aggódom :-(

Köszönöm a valaszokat!



2016. ápr. 2. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már kèsik a mensid akkor szinte tuti h kimutatja a teszt. Tapasztalatból írom. Egy 3 gyermekes anyuka
2016. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az aktus egy hete történt és terhesség miatt késik, akkor még nem mutatja ki a teszt, de lehet más jellegű oka is. Egyébként hogy nem lehet észrevenni, hogy időben kiveszi-e vagy sem?
2016. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat megnygtatni nem tudlak,nalunk epp elfogyott az ovszer,hasonlo indokkal,2 nappal mensi elott nem vedekeztunk(mar gondolkodtunk egy ujabb bababan,szoval ezert voltunk ilyen" lazak")...kb masfel hettel a kimaradt utan lett pozitiv.
2016. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap csinaltam tesztet negativ lett!Viszont nem lehet hogy mivel kozepidoben 5napig barna(veres) folyásom volt(ami soha nem szokott) amiatt kesik? A fejfajas mindennapos,es a hasamalja is közben fáj!Lehetseges hogy az zavart meg?
2016. ápr. 4. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!