Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt még valaki aki egy...

Van itt még valaki aki egy ciciből szoptatott csak? Meddig tudott így szoptatni?

Figyelt kérdés

Kérlek Venneteket ne szóljatok le érte,mert csak egy ciciből szopizunk,egy kicsit én is hibás vagyok,2 hónaposan,egyik napról a másikra nem kellett neki a jobb cicim,2 napig együtt sírtunk,aztán,hogy egyen a bal cicin maradtunk,a jobbat még 2 hónapig fejtem,aztán lassan elapadt.Most 9 hós,6 hónapos koráig csak szopizott,még most is napi 4-5-ször, szépen fejlődik,a bal cici teljesen átvette a jobb szerepét.Csak szeretném megkérdezni,akinek ilyen tapasztalata van,az meddig tudott szoptatni?

Köszönöm


2010. ápr. 8. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem a bal cicimben nagyon kevés tej volt mindig. az elején mindkettő nagyon fájt, de a bal különösen, egyszerűen nem bírtam arra rátenni. gondolom ezért alakult így. ennek ellenére 6 hós koráig csak anyatejes volt, és 1 éves koráig a fő kajája az anyatej volt, és még most is szopik, 15 hós múlt. szóval hajrá! :)
2010. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj de jóóó,köszönöm,nagyon szeretném még szoptatni és úgy érzem,hogy nincs is gond ezzel az eggyel,csak féltem,hogy ez befolyásol majd...

Köszönöm,hogy írtál,és persze várom még a hasonló cipőben járókat...

2010. ápr. 8. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapos ikreim vannak és én is még napi 4-5-ször szoptatok. Mivel nálunk sosem volt "másik cici"-re lehetőség, a szervezetem ráállt arra, hogy egy mellben elég legyen a tej. Ez nálad is így van, tehát nem kell aggódnod, fogsz tudni szoptatni továbbra is!
2010. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!