Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendő mellé ha szeretné...

Hordozókendő mellé ha szeretnék egy egyszerűbb változatú hordozót megéri venni egy karikás hordozókendőt, vagy annak a használata sem annyira egyszerű mint amilyennek tűnik?

Figyelt kérdés
Babaerszényen gondolkodom még, de azt nem tudjuk használni a férjem is, meg én is, mert nem vagyunk egyforma magasak.
2008. szept. 24. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Miért akarsz a kendő mellé mást is? Ha esetleg nem boldogultok a kendővel, nézd meg a hordozo.hu oldalt! Sok sikert!
2008. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kendő mellé olyasmit szeretnék aminek a használata nagyon egyszerű. Pl. csak leszaladni a szeméttel, bevásárolni, stb. vagyis, hogy ne teljen időbe a kötözés. A másik dolog, hogy amíg megtanulom a kötözési technikákat addigra már legyen valami amit használhatok a kengurun kívül. Sajnos nincs lehetőségem tanfolyamra menni, ezért hosszabb időt fog felvenni a technikák elsajátítása, és átmeneti megoldásnak gondoltam egy babaerszényre, de van aki a karikás kendőt ajánlja. Nem tudom mekkora a kettő között a különbség.
2008. szept. 24. 11:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2008. szept. 24. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
megint én. Sajnos nem ismerem a karikás kendőt, nekem csak kendőm van, azzal oldom meg a dolgokat, de utánanézek :-)
2008. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mivel nekem egyik sincs és nincs mihez viszonyítsam elég nehéz az internetről olvasgatva tájékozódni.
2008. szept. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!