Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babám 2 naponta...

2,5 hónapos babám 2 naponta lázas?

Figyelt kérdés

Nem náthás, nem köhög. Jól eszik, jókedvű.

Vasárnap este volt egyszeri láza ami kúpra sünt (38,3)

és ma este is... (38,4)


Doki nem látott semmit rajta hétfőn, gyógyszert nem kapott.

Holnap újra elviszem, de kíváncsi vagyok hogy másnál volt-e ilyen és ha igen, akkor kiderült-e, hogy mi okozta?


2016. máj. 3. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, az en babam 2 hetes kora ota beteg.Mindent elkap a fiamtol, aki ovis.Most 5 hos, de meg sosem volt lazas, viszont mikor eloszor voltunk korhazban, akkor azt mondtak, hogy ilyen pici babaknal ( ha jol emlekszem 6 hoig) a laz okat mindig ki kell deriteni es nagyon komolyan kell venni.Bar szerintem ha eszik, jokedvu nagy baj nem lehet.Mas tunete nincs?
2016. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Nem, semmi már tünet nincs!

Ez a furcsa :( Talán húgyuti fertőzés lehet... holnap du. van doki, kíváncsi vagyok merre lép.

2016. máj. 3. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem most az 5 éves lányomnál volt ez egy hétig.1 nap láz,egy nap semmi,1 nap láz,egy nap semmi.Dokihoz kétszer is elvittem,persze miért is ne,pont mind két alkalommal akkor volt láztalan :D Egyéb tünet nem volt,bár 1 hét után mondta a doki,hogy mintha kicsit vírusos lenne a torka,de ennyi.Szerintem a te babádban is valami lightos vírus munkálkodik.
2016. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a 2 hónapos babámmal kórházba küldtek amikor lázas volt mert 6 hónapos kor alatt nem normális a láz. Persze nem volt komoly baja csak a nagyobbik (beszokós ovis) fiamtól kapott el valamit. A nagyobbikam többször volt lázas, más tünet nélkül, mindig vizeletet kellett vinni az orvoshoz amit ott a rendelőben meg tudott nézni egy indikátorpapírral. A helyedben elmennék a gyógyszertárba, vennék vizeletgyűjtő zacskót (legalább 5-öt :))) ) és szereznék pisit a babától, azzal mennék a dokihoz, nézze meg nem-e húgyúti fertőzés, mert az tud lázat produkálni más tünet nélkül. Amikor ilyen van, hogy csak lázasak a gyerekek, eleve vizelettel megyek orvoshoz, mindig megnézi.
2016. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fél fokot levontál az értékből? Nem gyakori, de lehetséges, hogy jön a foga. De azért egy alapos kivizsgálás nem árt.
2016. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!