Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok megbízható homlok-...

Ajánlanátok megbízható homlok-és fülhőmérőt?

Figyelt kérdés
Kinek melyik jott be? Lehetoleg olyat,ami bem csipog mikor kesz a meres,csak vilagit. Koszonom!
2016. máj. 3. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Én - amúgy más célból vett - infrás hőmérő pisztolyt használok. Ha gyanúsat mutat, akkor rendes hőmérővel is megmérem, de első körben elég "halántékon lőni" vele.
2016. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nekünk ilyen van, érintés nélküli, be lehet állítani, hogy ne csipogjon, ha kész. Sokszor mértem már vele éjszaka, szuper, hogy nem kell felébreszteni a babát.

2016. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
A lidlben volt par hete akcioban 3500-ert homlok es fulhomero, vettunk egyet. Eddig jol mukodik, bar teny, hogy a hagyomanyos lazmerok, sokkal megbizhatobbak, es az is akkor a legpontosabb ha popoban merunk, de mi visszamertunk osszehasonlitaskeppen, mert pont lazas volt a gyerek, es a fulben mert ho, es a popoban mert ho a 0,5-os levonas utan csak 0,2 fok elterest mutatott, tehat azt hiszem viszonylag megbizhato, es kimeletes, mert ha beteg a gyerek, ejszaka se kell felkelteni megmerni a lazat, es ha megis gyanus, akkor meg mindig ra lehet merni hagyomanyossal.
2016. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van fülhőmérőnk de nem megbízható szerintem. TÖbbször egymás után mérem és mindig pár tizeddel eltérő fokot mutat. Nem tudok megbízni benne. Szerintem a legjobb amivel popsiban lehet mérni. De persze a semminél jobb a fülhőmérő is.
2016. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!