Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. mennyi játéka van 1 év...

Kb. mennyi játéka van 1 év alatti babátoknak? Mikkel játszik szívesen, ill. mivel tud játszani?

Figyelt kérdés

a kisfiam 7 hós kora óta mászik, áll. most 8 hónapos, állásból leereszkedik, oldalra lépeget, ülni is tud akármeddig. örökmozgó, ami nem baj, viszont szinte semmi sem köti le 2 percig sem, és egész nap ott kell üljek vele a földön, másképp nincs el. így nagyon nehezen éljük túl a napot :D szekrényben pakolni nem szokott; két kezét egyszerre még nem tudja használni, de pl. labdázni tud :)

néha úgy érzem, kevés játéka van, azért unatkozik, mert ezeket már ismeri (az összes biztonságos és érdekes használati tárgyat odaadtam már neki). lehet, hogy a világ összes játéka sem lenne elég?



2016. máj. 4. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

1 doboz plüss.

1 doboz apróság(csörgő, autó,rágóskönyv, puhakocka...)

1 doboz nagyobb kütyü(kisgitár, vonat, formabedobó, szintetizátor...)

Szinte az összeset kaptuk, én a felét vettem volna meg.

1 doboz nem játék játék :)( egy gombolyag fonál, pet palack...)Ezeket szereti a legjobban.

Én mindig azt mondom, hogy azzal van el a legjobban, ami nem játék. Max, ha ülök vele, addig érdekesek a játékok...

2016. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

8 hónapos pont és nincs sok. Játszószőnyeg, ilyen-olyan csörgők, puha könyvek, csörgőlabda (o-ball), rágókák, egy-két dallamot játszó játék (gombos és felhúzható), pár plüss, de eljátszik egy darab papírtörlővel, itatós pohárral, távirányítóval, telefonnal is.

Ő nagyon ügyes a kezével, apró tárgyakat is könnyen felcsippent, ütögeti össze a tárgyakat, tapsol, cumit pörgeti, integet.... a nagymozgásokkal viszont jóval hátrébb jár, még csak gurulva közlekedik (gyógytornára járunk vele).

2016. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak egy doboz játéka van és sok könyve. Nagyon szereti a könyveket lapozgatni, nézegetni. Ő is főleg a nem-játékokat imádja. TÖnkrement klaviatúra, egér, palackok. Amig a konyhában ügyködök szoktam neki találomra előszedni neki valami újat és izgalmasat hogy ne szenvedjen amíg csinálom a dolgomat. Nagyon jól elvolt legutóbb egy tejeszacskó tartó dobozzal.

Ja és nálunk nagy kulcs a rendetlenség:)... Mindenféle izgalmas dolgokat talál magának. (Persze arra legalábbis nagyon ügyelek hogy veszélyes cuccok ne legyenek elöl.)

Bár ha jól emlékszem valahol azt olvastam hogy nem jó ha egyszerre túl sok játék van elöl, érdemes elpakolni és csak párat elölhagyni, mert így azokra tud koncentrálni.

Meeg amit szeretett egy darabig az épp a játékos dobozából való kihajigálása mindennek. Bele is mászott.

2016. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

7 hónapos, van egy pár. Amit én gondoltam játéknak: csörgők, mindenféle plüssök pl labda, kalapács féle, vagy amelyiknek a füle csörög, meg van amelyik sípol.

Amit ő játéknak gondol: ruhák a szárítón, telefontöltő, cipősszekrény, flakonok, szatyrok, üres tápszeres doboz (hengeres), papucsok, ajtók, újságok, na jó, van egy kedvenc micimackós csörgő meg egy levél féle plüss ami eléggé csörög ha gyűri, ez legalább érdekelte a játszószőnyegen is.


Szerinted miért van ennyi játéka? :) volt amelyiket megvettük és azóta se érdekli. Az ilyen hülyeség mint a flakon meg szatyor meg leköti akár 10 percre is. De már mióta mászik ő elvan, igaz gyorsan megun mindent de kinéz valami mást és szalad is. De az ilyen szárító dolgok miatt úgyse tudom magára hagyni, egyszer majdnem magára borította, járókában meg max 15 percet van el. Egyébként én leálltam a játék vásárlással, felesleges. Úgyse köti le általában 2 percnél tovább.

2016. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!