Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti kismamák, mennyit...

Budapesti kismamák, mennyit kell adni a fogadott nőgyógyász dokinak? Megéri fogadott dokival szülni, vagy menyjek ügyeletre?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha nem teheted meg akkor ne fizess ennyit, valahogy én úgy gondoltam, h ha hagyjuk, h elpofátlanodjanak az orvosok, akkor az kicsit a mi hibánk is, van olyan doki aki nem a pénzért csinálja, érdeklődj h a környékeden ki az aki ilyen típusú, nekem sem volt bizalmam abban aki azt mondta h 150 lesz, így 8 hónaposan eljöttem.....hányadik kerületbe tartozol? 100 az sok, de nem kirívó, sajnos
2010. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egy folytában agyalok. 15. kerületben laakunk, és már alig van időm, 36 hetes vagyok.
2010. ápr. 9. 14:21
 13/16 anonim ***** válasza:
az Uzsokiban fogsz szülni? én ott szültem, volt orvosom, de a tolófájásokra ért be, összevarrt a végén ennyi volt velem a melója, de a szülésznőkkel jó tapasztalatom van........esetleg azt fogadnál?
2010. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy csináljam. A doki szerint inkább császár lesz. Én kértem, hogy hagyjon vajjudni, és csak akkor lépjen közbe, ha a baba érdeke indokolja. Nem vsagyok benne biztos, hogy így fog tenni.:( A baba a szépen elhelyezkedett, szerintem csak a korom miatt gondolja (35 felett, első baba) a műtétet. Ahogy végiggondolom, egyre kevésbbé bízok benne.

Inkább szülésznőt fogadjak?? Aztán indokolt esetben az ügyeletes közbelép? Rettegek attól, hogy a baba sérülhet.

2010. ápr. 11. 21:02
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem nem császár volt, de nekem is fontos volt a bizalom.....nem tudok jó tanácsot adni.....

furi, mert én is csak azt hallottam h ez is császár, meg az is és amikor én szültem, akkor 10-ből egy nőt vittek császárra, szóval nem annyira gyakori

olyanról viszont családból hallottam, h sanszos volt h a gyerek karácsonykor születik, az orvos ezért berendelte az anyukát előbbre, vannak ilyenek is

szerintem megkérdezhetnéd tőle, h miért szeretne császározni, ha jól áll a baba és nem indokolja más, esetleg a korod (?????), bár ez se indok manapság

ne aggódj, nekem egy orvos ismerősöm mondta (3 gyerekkel), h ő simán szülne ügyeletes orvosnál, mert ezt kicsit túlparázzák az anyukák

vicces lenne, ha egy orvos csak azért csinálna műhibát, mert nem fizettél neki előre súlyos összegeket, szerintem az a fontosabb h valaki ott legyen veled (férj, barátnő), h ő figyeljen rád és képviseljen, mert egy orvos se vajúdik végig a páciensével

2010. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. A korom (közel 40) indokolhatná, DE rendkivüli rugalmasságot örököltem. Azt gondolom, hogy ez számít a szülésnél is. A másik, hogy az egész terhességet nagyon könnyen viseltem, csak a streszt kellett kerülnöm. A vérképem alapján a szervezetem jobb állapotban van, mint az átlag 30 éveseknek. A terheskönyv szerint a testsúly kb 15%-át lehet felszedni következmények nélkül, én 12%-kal vagyok több. A baba a legutobbi számítások szerint teljesen átlagos méretű. De szerintem ez a doki csak a koromat nézte. Azonban vannak előttem példák is: 43 évesen szülte az édesanyám háziorvosa is a kislányát(első baba) teljesen probléma nélkül, az egyik kolleganőm meg 40 évesen a kisfiát, gátvédelemmel, pár óra alatt.

Persze, ha a helyzet indoloja: akkor legyen császár, nem vagyok bigott.

2010. ápr. 12. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!