Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babátok...

Hány hónapos volt a babátok amikor lecseréltétek a mózes részt a sportos részre (babakocsit)?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 16:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
8,5 hónapos volt.
2016. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

9es! 10es pont a kérdésedre válaszolt :)


persze más az, ha teljesen dönthető és le is döntik a babának :)

2016. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

miért, a sport rész nem az a 3:1 babakocsiknál, ami általában dönthető, se nem mózes se nem autóshordozó?


10-es

2016. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

12: 3 és fél hónapos volt.Utána a hordozót használtuk addig,amíg nem tudott ülni.


ha ez a te válaszod, már megbocsáss de ez aztán baromira válasz...úgy szólt a kérdés mikortól kezdtük a sport részt használni nem pedig úgy hogy mikortól használtuk az autós hordozót...

2016. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nektek mekkora a mózes belseje hosszában és keresztben? én egy quinny buzz 3-at vettem, nagynak tűnt, úgy gondoltam jövő nyár elejéig biztosan jó lesz, de most elbizonytalanodtam... (szeptemberben születik a baba)
2016. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14es! nem, az nem az én válaszom volt...
2016. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajna nekünk nincs a babakocsihoz rácsatolható autóülés, most 5 hónapos, de a mózesben már nem élvezi szegénykém a sétákat. És ezen vacilálok, hogy vajon lecserélhetném-e, de szerintem akkor még legalább egy hónapot várok vele mindenképp. Szép estét.
2016. máj. 5. 20:25
 18/20 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos volt. Bár ülni nem tudott, annyira dönthető, hogy szinte teljesen feküdt benne, de mégis picit jobban kilátott. :)
2016. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

7 hónapos, és most már leginkább a sportban viszem sétálni,ha hosszabb útra megyünk.

A mózes már majdnem kicsit, ill. nem lát benne semmit, és rövid idő után reklamál. A sportrészünk dönthető, igaz nem vízszintesig, de amennyire lehet ledöntöm.

2016. máj. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
4 hónapos,teljesen vízszintes sportrészben utazott,majd miután ült 6 hónaposan már ülő helyzetbe került.
2016. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!