Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolondnak tartotok ha 4...

Bolondnak tartotok ha 4 gyereken gondolkodok?

Figyelt kérdés

Van 2 gyönyörű gyermekem!

Egyre többet jár a gondoloatom 4 gyereken.

Legtöbbször egyedül vagyok velük mert apa dolgozik meg mama is.


2016. máj. 8. 08:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%

"Azêrt tartassz éretlennek mert diskurálni akartam egy kérdés miatt? "


- Nem. Azért, mert ilyet ismerőstől kérdez valaki. Ismeretlenül miért tartana a legtöbb ember bárkit bolondnak csak azért, mert négy gyereket akar? A helyzettől függ, van-e a realitása. Így viszont, és a kérdés nyelvezete olyan gyerekesnek hat, de ez fiatal anyáknál egyébként is gyakori jelenség.

2016. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj, persze, mivel te neveled őket (írod, hogy se férjed, se anyukád/anyósod nincs melletted), így te döntesz. Ha a férjed hajlandó finanszírozni, akkor miért is ne?:)


Ha úgy érzed, van annyi hosszútávú befektetésetek, hogy ne csak pelusra, de egyetemi féléveikre is elég legyen, téged várnak vissza a munkahelyedre, a férjeddel biztos a kapcsolatod, akkor hajrá!:)

2016. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem tartok bolondnak, aki négy gyereket vállal, ha tisztességesen (lelki, szellemi, testi, anyagi értelemben) fel tudja őket nevelni.


Az viszont felettébb furcsa, hogy az erről való döntést 2 perc alatt hozzátok meg.

2016. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Az ismerőseim és csaladtagjim bolondnam tartanak!


Az sem biztos fiatal anyuka vagyok ha már látatlanba irsz!


Ez a gondolat nem 2 perc alatt pattant ki hanem hónapokra vezethető vissza!


De a férjem is szeretné!


Orvosom is van!


A munkahelyemre, pedig addig alkalmaznak valakit még vissza nem megyek.

Igy lett felvéve alapból.


Szerettem dolgozni is meg a gyerekekkel is nagyon szeretek lenni?

Igaz lassan 2 éve nem aludtam egy jót, de nem is érdekel!


Anyuka!

Aki az 5. babát várja mesélnél nekem picit?

Mindent.

Utazás, vásárlás otthon lét ovi bölcsi nem tudom hogy járnak vagy suli.

Segitséged van e?!

Hasonlók

2016. máj. 8. 09:04
 15/37 anonim ***** válasza:
72%
Nem tartalak bolondnak, sőt! Nekünk útban a 3. Baba, és eddig én is ugy gondoltam hogy böven elég a 3. De már most azon jár az eszem hogy azért lehet hogy egy 4. Még beleférne. 😂 párom szerintem kiakadna úgyhogy nem hiszem hogy lesz, vagy max 3-4-5év mulva. Akkor sem leszek öreg hozzá 😊. Szerintem nyugodtan beválallhato a 4 gyerek is az esetedben, a legjobb barátnőméknek 5 gyerekük van, imádom összeereszteni azt a sok lurkót a mieinkel. Olyanok vagyunk mint egy kis ovi 😁.
2016. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
83%
Én ne csinálnám, de ettől még te nem vagy bolond. Mindenki ismeri a határait. Én már a kis korkülönbséggel sem bírnék. Meg dolgozni is szeretek. Amit 4 gyerek mellett nem lehetne.
2016. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Azt hiszem fél êves kora után vissza lehet menni dolgozni utolsó válaszoló.

De lehet nem jól tudom.


A munkahelyemen ezt sem értékeltêk!

Mármint a 2. terhességem, pedig szépen jöttem el.

2016. máj. 8. 09:56
 18/37 A kérdező kommentje:

Nem "divat" már a sok gyerek.

Mamáim idejébe a minimum a 2--3 gyerek volt.

Mostmar inkább a karrier megy azt veszem êszre a környezetembe.

Vagy 1 gyerek és annak minden.

Legalábbis ilyen felfogással találkoztam mostanában.


Ezért megy sokszor a pofavágás ránk ha egyedül megyek 2 gyerekkel a boltba és esetleg orditanak, de ez már nem érdekel.

A bankba kifejezetten előny volt mert orditott mindkettő. Mindjárt csak 5 percet vártunk mert az emberek hülyén reagálják le a sirást.

Az apja meg röhögött és mondta orditsatok nyugodtan. Igy kell elérni ne várjunk órákat pedig időpontunk is volt.

;) :)

2016. máj. 8. 10:04
 19/37 anonim ***** válasza:

3 fiam van,9,7 evesek es 6 hetes a Picur.hat nem egyszeru.foleg a reggelek,hogy idoben erjunk a suliba.de egyre jobb ahogy telik az ido.

Es mivel 3 fiu....elkezdtem gondolkodni,hogy esetleg...hatha lany lesz...na de ez meg boven a jovo zeneje.

Ram is furcsan neznek az uttcan.de kb teszek ra.En nagyon buszke vagyok a harom gyonyoru fiamra.(pedig fiatal vagyok...piszkosul fiatal ahogy mondani szoktak) de Nekem ok az eleteim.minden nehez nap utan karpotol a joejt puszijuk,a kis osszebujas este mindket naggyal kulon kulon.a szeretlek anya jo ejszakat :)

Ha anyagilag tudjatok vallalni akkor miert lennel bolond?ne foglalkozz masokkal.a Ti dontesetek. :)

Ja es En is egyedul vagyok egesz nap veluk,hetvegen is.foleg tavasztol oszig,akkor apa a melo mellett maszekol is.

2016. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
65%
Most nem kötekedésből, de elárulod minek még 1-2 gyerek, amikor a meglévő kettővel is egyedül vagy? A gyerekeknek szerintem családba kellene születniük, ahol apa és anya egyaránt törődik velük, ott van, ha szükség van rájuk, nem egy egyszülős háztartásba, ráadásul szánt szándékkal.
2016. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!